kreatör tarafından oluşturulan sanatsal ağırlığı olan işlerörnek : Reklamcılık sektöründe özellikle Reklam yazarlığı senaryo gibi sanatsal vurguların önplanda olduğu tasarım sektörlerinde kullanılan bir terimdir.Kreatiflik tanımı meslek adı olarak tanımlanması yanlıştır.

KREATIF (türkçe) anlamı
1. Yaratıcı

Kreatif hakkında bilgiler

} }

kreatör tarafından oluşturulan sanatsal ağırlığı olan işler örnek : Reklamcılık sektöründe özellikle Reklam yazarlığı senaryo gibi sanatsal vurguların önplanda olduğu tasarım sektörlerinde kullanılan bir terimdir.

Kreatiflik tanımı meslek adı olarak tanımlanması yanlıştır. doğrusu kreatördür. ama bir çok sitede böyle yarım yamalak ve yanlış tanımlanmıştır.İlgili Konu Başlıkları Tümü

Pride

Pride şu anlamlara gelebilir:

Days

"Days", High and Mighty Color tarafından 17 Ağustos 2005'te çıkarılan bir singledır.

Reklamcılar Derneği

Reklamcılar Derneği 1984 yılında kuruldu.Halen (22 Kasım 2004 itibariyle) 76 tüzel kişi (9 üyesi medya ajansıdır) ve 40 gerçek kişi üyesi bulunuyor.Tüzükte belirtilen niteliklere sahip reklam ve medya ajansları, tüzel kişi, bu tür ajanslarda çalışan imza yetkisine sahip ...

Style ~Get Glory In This Hand~

"Style ~get glory in this hand~", High and Mighty Color’ın 9 Kasım 2005’te, grubun ilk albümü Go Over'ın yayınlanmasının üzerinden iki ay geçmeden çıkardıkları teklidir.

Yaşıyorum (albüm)

Yaşıyorum, Soner Arıca'nın 18 Mayıs 1995 yılında yayınladığı müzik albümü.