Lassiter

Sevgiyi Ararken (film)

Sevgiyi Ararken, yönetmenliğini Alice Wu`nun yaptığı başrollerini Joan Chen, Michelle Krusiec ve Lynn Chen`in paylaştığı 2004 ABD yapımı bir filmdir. Orijinal adı Saving Face`dir.

Devlet Başkanı (film)

Head of State 2003 yapımlı,başrollerinde Chris Rock ve Bernie Mac`ın oynadığı,yardımcı rollerde Robin Givens `in gözüktüğü senaryosunuda Chris Rockla Ali LeRoinin hazırladığı ve yönetmenliği Chris Rockun kendisinin üstlendiği bir politik komedi filmi.

Gary Lockwood

Oyuncu2

Bob Hoskins

Robert William "Bob" Hoskins, Jr. (d. 26 Ekim 1942, Bury St Edmunds, Suffolk, İngiltere), İngiliz aktör. En iyi Drama dalında Altın Küre ödülü kazanmıştır.

FIFA (seri)

FIFA ya da diğer ülkelerde bilinen isimleriyle FIFA Soccer, FIFA Football, Electronic Arts'ın bir kolu olan EA Sports tarafından 1993'den bu yana yıllık çıkarılan futbol oyunudur.

Jane Seymour (aktris)

Jane Seymour (doğum adı, Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg; (d. 15 Şubat 1951, Londra), İngiliz oyuncu.

Lisa Loeb

Lisa Anne Loeb, (d. 11 Mart 1968) Amerikalı söz yazarı ve aktristir. Loeb, özellikle 1994 yılında kaydettiği ve Amerikan müzik listesinde bir numaraya kadar yükselen "Stay (I Missed You)" adlı şarkısıyla bilinmektedir. Günümüze değin Loeb, bir plak şirket...

Jane Seymour (oyuncu)

Jane Seymour (doğum adı, Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg; (d. 15 Şubat 1951, Londra), İngiliz oyuncu.