Haritada kullanılan özel işaretlerin ne anlama geldiğini gösteren bölümdür. Her haritanın kullanım amacına göre farklı işaretler kullanılır. ...

LEJANT (türkçe) anlamı
1. Bir fotoğrafın
2. haritanın
3. desenin veya karikatürün özünü anlatan yazı.
LEJANT (türkçe) ingilizcesi
1. legend
LEJANT (türkçe) almancası
1. n. Legende

Lejant hakkında detaylı bilgi

Lejant, harita anahtarı olarakta bilinir. Haritada kullanılan özel işaretlerin ne anlama geldiğini gösteren bölümdür. Her haritanın kullanım amacına göre farklı işaretler kullanılır.
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Asparagas

Asparagas, gerçek olmayan, masa başında uydurulan, yalan haber, uydurma haber demektir. Hiçbir gerçekliği olmayan kişilerin veya firmaların rant sağlamak amacıyla uydurduğu sahte haberler.

Porsche 996

Porsche 996 bir spor araba ve aynı zamanda Porsche'nin "911" Carrera modelinin 1998'den (1999 modeli olarak) 2004'e kadar satmış olduğu sürümüdür.

Gastón Gaudio

Gastón Norberto Gaudio, 9 Aralık 1978, Temperley, Buenos Aires, Arjantin doğumlu profesyonel tenis oyuncusu. El Gato (Kedi) olarak anılmaktadır.

Idool 2003

Idool 2003, İdol serilerinin Belçika ayağının ilk sezonu. Kazananı Peter Evrard'dır. İkinci sezonu Idool 2004 adıyla hazırlanmıştır. İlk kez 22 Eylül 2002 tarihinde Belçika televizyonu VTM tarafından yayımlanmıştır. Jüri üyeleri Jean Blaute, Nina De Man, Jan Leyers ve Bart ...

Lejant Nedir

lejant nedir ve nerede kullanılır