Lenin���In Mozolesi

ISO 639:m

Lenin'in Mozolesi

Lenin Mozolesi (Rusça: Мавзолей В. И. Ленина), Moskova, Kızıl Meydan'da bulunan Sovyetler Birliği'nin kurucusu Vladimir İlyiç Lenin'in mumyasının bulunduğu ve halka ziyarete açık olan yerdir.

Yedikuyu

Ukrayna'nın Kırım Özerk Cumhuriyeti'nde ilçe ve ilçe merkezidir. Yedikuyu (Lenino / Lenine / Lenin / Leninsky / Seven Kolodizey) ilçesi Kırım'ın en uzak ve en fakir ilçesidir. Doğu Kırım öncelikli kalkınma bölgesi içinde yer almaktadır.

Lenin’in Mozolesi

Moskova, Kızıl Meydan`da bulunan Sovyetler Birliği`nin kurucusu Vladimir İlyiç Lenin`in mumyasının bulunduğu ve halka ziyarete açık olan yerdir.

ChefMoz

Chef Moz, Açık Dizin Projesinin bir alt projesi ve açık içerikli dizini olarak restoranların World Wide Web linklerini toplamak için kuruldu. Site gönüllü editörler tarafından düzenleniyor ve sahibi Netscape.

Yedi Kuyu

Lenine (Kırım Tatarcası: Yedi Quyu, Ukraynaca: Леніне, Rusça: Ленино / Lenino, 1957'e kadar Семь Колодезей / Semi Kolodezey, anlam: "Yedi Kuyu"), Ukrayna'nın Kırım Özerk Cumhuriyeti'nin Lenine Rayonu'nun idarî merkezidir. Lenine Rayonu Kırım'ın en uzak ve...

Zbtb7

Zbtb7, original ismi ile Pokemon, kanser için ana anahtar görevi görebildigi düşünülen bir gendir.

Mesrop Maştots Caddesi

Mesrop Maştots Caddesi, Ermenistan'ın başkenti Erivan'ın başlıca trafik yollarındandır.

Open Directory Project