Leonel Suarez

Resolution

Resolution, Amerikan groove metal grubu Lamb of God'ın yedinci stüdyo albümü. Bir disk CD ve iki disklik deluxe edition içerir.

Baobab

Boyu 18 m`yi bulabilir. Gövde çevresi 30 m`yi, çapı 9 m`yi bulur. Bu yumuşak ve süngerimsi dev gövde, bir su deposu görevi yapar ve oran olarak yapraklar

ETA

Bask Vatanı ve Özgürlük ya da ETA (Baskça: Euskadi Ta Askatasuna), İspanya ve Fransa sınırları içinde yaşayan Bask kökenli topluluğa ait bağımsız bir devlet kurma amacı güden Marksist-Leninist örgütün adıdır. 20 Ekim 2011'de silahlı mücadeleye son verdikl...

bakış açısı

''Bakış Açısı'' ya da İngilizce adıyla ''Vantage Point'', Pete Travis tarafından yönetilen 2008 yapımı Amerikan gerilim-dram filmi. Film, ABD'de 22 Şubat 2008'de gösterime girmiştir.

Bolivya - Ekonomik Göstergeler

Ekonomiye genel bakış: 1940`lara değin yalnızca ihracata yönelik madenciliğe dayalı ve dışa kapalı bir ekonomisi olan Bolivya, bugün ticaret, finans, madencilik ve sanayi temelinde gelişen karma bir ekonomiye sahiptir. Güney Amerika`nın en yoksul ülkeleri...

Yaralı Yüz (1983 film)

1983`de Brian DePalma`nın çektiği ve Al Pacino`nun (Tony Montana) başrolde oynadığı aynı isimli 1932 yapımı Yaralı Yüz (1932 film)`ün serbest uyarlaması olan, suç ve bol şiddet içerikli bir filmdir.Resim:Scarface20qi.

FIFA Dünya Kupası Ödülleri

Her Dünya Kupası'nın sonunda oyunculara ve takımlara,onları oyunun farklı yönlerinde diğerlerinden ayıran birkaç ödül verilir.

2009 Dünya Atletizm Şampiyonası

2009 Dünya Atletizm Şampiyonası, 15-23 Ağustos 2009 tarihleri arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de yapılan Dünya Atletizm Şampiyonlarının 12. organizasyonu.

Club Santa Fe

Club Santa Fe , Kolombiya'nın en üst düzey futbol ligi olan Categoría Primera A'da yer alan bir futbol kulübü.