Live Shit: Binge & Purge

Live Shit: Binge & Purge, Metallica'nın konser albümü. 1989 Seattle konseri ve 1992 San Diego ve Meksiko konserinin kayıtlarını barındıran konser DVD si başta VHS formatında yayınlanmış olup sonradan DVD olarak tekrar yayınlanmıştır. Seattle konseri grubun 'Damaged Justice' turundan, diğer konserler de 'Wherever We May Roam' turundan alınmıştır.

Seattle konseri grubun bugünlere gelmesinin nedenlerinin bir kanıtı gibidir (olağanüstü şarkılar ve performanslar)Seattla konseri metal müzik tarihinin en iyi konserlerindendir tek sorun o konser de Hit The Ligths parçasını çalmamalarıdır. San Diego konseri ise grubun müziği biraz geriye çekip eğlenceli ve oldukça uzun bir performans gösterdiği bir şovdur. Bu konserde çalınan Seek and Destroy, vokalde Jason Newsted'in olmasının grup tarihinde özel bir yeri olması ve Jason'ın vokal yeteneğini göz önüne sermesi bakımından önemlidir. San Diego 92' konseri albümü oldukça iyi satışlarla Metallica'nın bugünlere gelmesinde önemli rol oynamıştır.

1.DVD 1992 yılında The Sports Arena, San Diego'da kaydedilmiştir. Bu konserin playlisti de sıralama dışında hemen hemen aynıdır. Konser, grubun vokal ve ritim gitarlarını üstlenen James Hetfield ile grubun davulcusu Lars Ulrich'in davulda karşılıklı atışmalarının bulunduğu keyifli bir bölümü de içermektedir. 2.DVD 1989 yılında The Seattle Coliseum, Seattle'da kaydedilmiştir. Playlist o zamana kadar yayınlanmış olan hit şarkılarından oluşmaktadır. Ayrıca 'Last Caress','Am I Evil?' ve 'Breadfan' şarkılarının coverları bulunmaktadır. Bunu yanı sıra konserde ...And Justice For All isimli parçalarını çaldıkları sırada bu parça ile aynı ismi taşıyan albümün kapağında da yer alan adaleti simgeleyen kadın figürünün sahne arkasında duran dev heykelinin yıkılışı ile de seyirciye güzel bir şov hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma, kapağında Metallica'nın son orijinal logosunu bulunduran, James Hetfield'ın bizzat çizimini yaptığı bir de maskot içermektedir.

Liana Jack - 3 ay önce
Live Shit: Binge and Purge offers an intriguing examination of the psychological aspects underlying binge eating and purging behaviors. With our assistance in psychology coursework, students can develop a more comprehensive understanding of these intricate topics and the underlying psychological dynamics. Our expert support ensures you receive thoroughly researched and psychology coursework writing help that meets academic standards. Delve into the captivating field of psychology with our specialized guidance.

Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.