Love Me As Though There Were No Tomorrow

Lilarcor

Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.

Got To Be There (albüm)

Got to Be There, Michael Jackson'un 13 Eylül 1971 çıkışlı ilk solo albümüdür. "Got to Be There" ve "Rockin' Robin" bu albümde bulunan büyük beğeni kazanmış parçalardır.

My Happy Ending

"My Happy Ending", Kanadalı şarkıcı ve sözyazarı Avril Lavigne'nin ikinci albümü Under My Skin'den çıkan ikinci single'dır. Şarkıyı Lavigne ve Butch Walker birlikte yazmış ,yapımını da bu ikili üstlenmiştir.

Game show (dergi)

Gameshow 1990'larda Türkiye'de çıkan bir bilgisayar oyun dergisidir. Dergi, bilgisayar oyunlarına odaklanmıştır, ancak bilimkurgu ve fantastik edebiyat ve rock müzik içeren sayfaları da bulunur.

Gewehr 43

Gewehr 43 (Türkçe anlamı: Tüfek 43), 7.92x57mm Mauserlik kurşun kullanan gaz kaçırmalı kilit sistemine sahip yarı otomatik bir silah türüdür.

Kiss of Fire (şarkı)

''Kiss of Fire'', Arjantinli müzisyen Angel G. Villoldo'nun 1903'te bestelediği tango parçası ''El Choclo'' 'nun İngilizce versiyonudur.

Landsberg Hapishanesi

Landsberg Hapishanesi, Almanya'nın Bavyera Eyaleti'nin Landsberg am Lech kasabasında (Münih'in 65 kilometre batısı ve Augsburg'un 35 kilometre güneyi) bulunan kale ve hapishane.

Sandie Shaw

Sandra Ann Goodrich, daha çok Sandie Shaw (''doğum:'' 26 Şubat 1947, Dagenham, Essex, İngiltere) olarak bilinen 1960'ların en başarılı İngiliz şarkıcısı, en ilginç özelliği ise sahnede performansını yalınayak sergilemesi. 17 yaşında iken müzik hayatına ba...

Ben 10 bölümleri listesi

"And Then There Were 10" "Ve Sonra 10 Tane Oldular"

June Havoc

June Havoc, gerçek adıyla : Ellen Evangeline Hovic, (d. 8 Ekim 1912; Vancouver — 28 Mart 2010; Connecticut), Kanada doğumlu ABD'li aktris, dansçı, tiyatro yönetmeni ve yazar.