M��Sl��Man T��Rk Devletleri

Ångström dağıtımı

Zaurus: SL-5500 (Collie) SL-5600 (Poodle) SL-6000 (Tosa) SL-C7x0 (Corgi, Husky, Shepherd) SL-C860 (Boxer) SL-C1000 (Akita) SL-C3xxx (Spitz, Borzoi, Terrier)

.sl

.sl Sierra Leone için internet ülke kodu üst seviye alan adıdır. (ccTLD)

The Parking Ticket (Vampir Avcısı Buffy)

"Once More, With Feeling" adlı Buffy The Vampire Slayer bölümünde, kendisine park cezası yazan trafik polisine mazeretlerini sıraladığı ve sadece fakir bir kızdan başka biri olmadığını belirttiği, çok kısa bir şarkıdır. Sözleri:

EGO Genel Müdürlüğü

Elektrik Gaz Otobüs Genel Müdürlüğü Ankara'da Ulaşım hizmetleri veren belediye kuruluşudur.

Rest In Peace (Vampir Avcısı Buffy)

"Once More, With Feeling" adlı Buffy The Vampire Slayer bölümünde Spike`ın Buffy`ye söylediği, one çok sevdiğini fakat birleşmemeleri gerektiğini anlatan şarkıdır. Sözleri:

Elvis Presley şarkıları listesi

* ''Delilah''* ''Detroit City''* ''(You're The) Devil In Disguise''* ''Didja' Ever''* ''Dirty, Dirty Feeling''* ''Dixieland Rock''* ''Do Not Disturb''* ''Do The Clam''* ''Do The Vega''* ''Do You Know Who I Am''* ''A Dog's Life''* ''Doin' The Best I Can''*...

teklif

Teklif

Uboot Type IX

Uboot Type IX İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi Almanyası tarafından kullanılan uzun menzilli denizaltı sınıfı.

Hiroşima Barış Anıtı

Japonya'nın Hiroşima kentinde bulunan ve Atom Bombası Kubbesi (Japonca: 原爆ドーム, Genbaku Dōmu) olarak da bilinen Hiroşima Barış Anıtı, Hiroşima Barış Anıtı Parkı'nın bölümlerinden biridir.

Lilarcor

Lilarcor, "Baldur`s Gate II: Shadows of Amn" isimli oyunda bulunan, konuşabilen sihirli bir kılıçtır. Bu kılıcın en önemli özellikleri, gereksiz konuşmalar yapması; kan, savaş ve zafer tutkusudur.