Makedonya Sosyal Demokratlar Birli��I

Eğri Palanka Belediyesi

Eğri Palanka Belediyesi (Makedonca: Општина Крива Паланка) Makedonya'nın kuzeydoğusunda bulunan bir belediyedir. Belediyenin merkezi Eğri Palanka’dır. Belediye, Makedonya'nın idari dağılımında Kuzeydoğu Bölgesi'nde yer alır.

Müslüman Makedonlar

Etnik grup

Makedonya

Makedonya

Makedonya

Doyran Belediyesi

Doyran Belediyesi (Makedonca: Општина Дојран) Makedonya'nın güneydoğusunda bulunan bir belediyedir. Belediyenin merkezi Doyran’dır. Belediye, Makedonya'nın idari dağılımında Güneydoğu Bölgesi'nde yer alır.

Debre Belediyesi

Debre Belediyesi (Makedonca: Општина Дебар) Makedonya'nın batısında, ülkenin Arnavutluk sınırına çok yakın konumda bulunan bir belediyedir. Belediyenin merkezi Debre’dır. Belediye, Makedonya'nın idari dağılımında Güneybatı Bölgesi'nde yer alır.

Makedonya (Bölge)

Makedonya (Makedonca: Македонија, {Makedoniya} Yunanca: Μακεδονία, {Makedonia}; Bulgarca: Македония, {Makedoniya}), Balkanlar’da Makedonya Cumhuriyeti'ni, güney Bulgaristan (Bulgar Makedonya) ve kuzeydoğu Yunanistan’ı (Yunanistan Makedonya’sı) kapsayan bö...

Merkez Jupa Belediyesi

Merkez Jupa Belediyesi (Makedonca: Општина Центар Жупа) Makedonya'nın batısında bulunan bir belediyedir. Belediyenin merkezi Merkez Jupa’dır. Belediye, Makedonya'nın idari dağılımında Güneybatı Bölgesi'nde yer alır.

FK Sloga Jugomagnat

FK Sloga Jugomagnat (''Makedonca: ФК Слога Југомагнат''), Makedonya'da bulunan bir futbol takımı.