Yapımcılığını Linwood Boomer`ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en ‘normal` ferdi Malcolm`ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ`su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey.

Malcolm in the Middle

Yapımcılığını Linwood Boomer`ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en a€˜normal` ferdi Malcolm`ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ`su normalin üzerinde ve garip ailesiyle birlikte hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Dört kardeşler. Francis, Reese, Malcolm ve Dewey.

Malcolm, kardeşleriyle sert ev şakaları yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki a€˜sert çocuklardan` çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQ`sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, a€˜süper çocuk` olmanın sadece avantajlarını değil, bolca da dezavantajlarını yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değil. Çocukları için bir cennet yarattıkları da söylenemez; ama ne olursa olsun çok eğlenceli bir ev onlarınki. düzenle|Ağustos 2007

Malcolm ın The Middle (dizi muzikleri) sözleri

dizi muzikleri tarafından albümünde söylenen Malcolm ın The Middle adlı şarkının sözleri.

YES NO MAYBE I DONT KNOW

CAN YOU REPEAT THE QUESTION?

YOU'RE NOT A BOSS OF ME NOW

YOU'RE NOT A BOSS OF ME NOW

YOU'RE NOT A BOSS OF ME NOW

AND YOU'RE NOT SO BIG

LIFE IS UNFAIR.......

Yanıtlar