Marsha Thomason

Kısaca: Marsha Thomason (d. 19 Ocak 1976), Oyuncu. ''Las Vegas''ın ilk iki sezonunda oynadığı Nessa Holt ve ''Lost''ta canlandırdığı Naomi Dorrit karakterleriyle tanınır. ...devamı ☟

Marsha Thomason (d. 19 Ocak 1976), Oyuncu. Las Vegasın ilk iki sezonunda oynadığı Nessa Holt ve Lostta canlandırdığı Naomi Dorrit karakterleriyle tanınır. Kariyeri Thomason Britanya yapımı televizyon dizileri Playing the Field, Where The Heart Is ve Burn It ile ün kazandı. Ayrıca ABD yapımı The Haunted Mansion, My Baby's Daddy ve Black Knightta yer aldı. Pure filminde Vicki'yi oynadı. Las Vegas dizisinin birinci ve ikinci sezonlarında, toplam kırk yedi bölüm boyunca Nessa Holt'u canlandırdı. Ağustos 2008'de Easy Money dizisinin kadrosuna katıldı.

Lost

Thomason Lost dizisinde Naomi Dorrit karakterini oynadı. Dizide Charlie Pace'i oynayan Dominic Monaghan'ın arkadaşı ve şovun büyük bir hayranı olarak diziye katılmaktan heyecan duydu. İlk olarak 18 Nisan 2007'de yayınlanan üçüncü sezon bölümlerinden Catch-22'da yer aldı. Bu sezonun geri kalan tüm bölümlerinde oynadı. Son olarak beşinci sezonda Some Like It Hoth bölümünde göründü.

Filmografi

Televizyon

Kaynaklar

*

Dış bağlantılar

*

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.