Mat��As Emilio Delgado

Şeref Madalyası

Serrano as Walter Ross Emilio Rivera as Sanchez Drea Castro as Recruit Keo Woolford as Recruit Thomas Rosales, Jr. as Christo's RHM Gonzalo Menendez as Commander

Kelly Stables

Kelly Michelle Stables, (d. 26 Ocak 1978, St. Louis, Missouri) sahne ve film oyunculuğunda bilinen bir ABD'li aktristir.

Rodrigo Taddei

Rodrigo Taddei (d. 6 Mart 1980) Brezilyalı futbolcu. Şu anda kariyerine AS Roma takımında devam etmektedir. AS Roma`dan önce Palmerias ve A.C. Siena takımının formalarını giyen sağ kanat futbolcusu sürekli artan performansı ile kendinden söz ettirmektedir...

Laura Ziskin

Bo Hansson

Bo Hansson (d. 10 Nisan 1943 İsveç - ö.23 Nisan 2010 Stockholm), 1970'lerde piyasaya yaptığı dört enstrümantal albüm ile tanınan İsveçli müzisyen.

Emilio

Deborah Raffin

Deborah Iona Raffin (d. 13 Mart 1953 - ö. 21 Kasım 2012), ABD'li dizi ve sinema oyuncusu, yönetmen.

Quincunx (sikke)

Quincunx Roma Cumhuriyeti döneminde basılmış bronz bir Antik Roma sikkesidir. Quincunx adını, bir as'ın 5/12'si değerinde olmasından dolayı (bir libra ya da 5 unciae) Latince "beş" anlamına gelen "quinque" ve "onikide bir" anlamındaki "uncia" dan alır.

Dee Bradley Baker

Dee Bradley Baker (31 Ağustos 1962 doğumlu) ABD'li ses sanatçısı. En iyi bilinen seslendirme çalışmaları Spongebob Squarepants, Avatar: Son Havabükücü, Ben 10, American Dad!, Star Wars: The Clone Wars ve Gears of War gibilerdir.

Amdy Faye