Mel Tormé

Air

Air, Key adlı şirket tarafından geliştirilmiş bir görsel romandır ve 8 Eylül 2000 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Bilgisayar oyunu olarak sürülen orijinal versiyonu yetişkin öğeler içermektedir.

Ashanti's Christmas

''Ashanti's Christmas'', ABD'li şarkıcı Ashanti'nin noel albümüdür. 2003 yılının sonunda yayınlanmıştır. 100.000 kopya satan albüm, ''Billboard'' 200 listesinde 160 numaraya yükselirken, Top R&B/Hip-Hop Albums listesinde 43 numaraya yükseldi. Albümde Asha...

Gloomy Sunday

'Gloomy Sunday' (Macarca:''Szomorú Vasárnap'', Türkçe: ''Kederli Pazar'') Macar besteci Rezső Seress tarafından 1933'de bestelenmiş bir eserdir.

My Kind of Christmas

''My Kind of Christmas'', Amerikalı pop şarkıcısı Christina Aguilera'nın 2000 yılında çıkardığı ilk noel albümü ve üçüncü stüdyo albümü.

PCD (albüm)

''PCD'', ABD'li R&B grubu Pussycat Dolls'un ilk stüdyo albümü. Albüm, A&M Records etiketiyle 13 Eylül 2005 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nde yayımlanmıştır. Grup, albümün yapımında Ron Fair, Tal Herzberg, Timbaland, Cee Lo Green, will.i.am ve Rich...

Route 66 (şarkı)

''Route 66'', ya da diğer adıyla ''Get Your Kicks On Route 66'', ABD'li müzisyen ve söz yazarı Bobby Troup tarafından 1946 yılında bestelenmiş caz ve rhythm&blues (R&B) tarzında popüler bir şarkıdır.

The Christmas Song

The Christmas Song", sıklıkla kullanıldığı ek adıyla "Chestnuts Roasting on an Open Fire" veya, orijinal ek adıyla, "Merry Christmas to You", klasik bir Christmas şarkısı. Şarkı, 1944'te Mel Tormé ve Bob Wells tarafından yazıldı.

Was (Not Was)

Was (Not Was), David Weiss (David Was) ve Don Fagenson (Don Was) tarafından kurulan Amerikalı pop müzik grubudur. Grup, 1980'lerde ve 1990'lı yılların başlarında popülerlik kazandı.

Shout! Factory

Shout! Factory 2003 yılında Richard Foos (Rhino Records kurucularından), Bob Emmer (eski, Warner Music Group ve Rhino yöneticilerinden) ve Garson Foos (eski Rhino yöneticisi) tarafından kurulan medya şirketidir. Şirket müzik albümleri, DVD'ler ve televizy...

Christmas (Chris Isaak albümü)

''Christmas'' Chris Isaak'ın onuncu albümünün adıdır. 2004'de Warner Bros. Records tarafından çıkarılmıştır.