--}}

Meow (parfüm)

Meow (Türkçe:Miyav) Amerikan sanatçı Katy Perry ve Gigantic Parfums tarafından oluşturulan bir koku. [http://en.wikipedia.org/wiki/Nordstrom Nordstrom] mağazalarında, Aralık 2011'de piyasaya sürülen Meow, 2010'da piyasaya sürülen "Purr" ile benzer özellikler taşır.

Meow (Türkçe:Miyav) Amerikan sanatçı Katy Perry ve Gigantic Parfums tarafından oluşturulan bir koku. Nordstrom mağazalarında, Aralık 2011'de piyasaya sürülen Meow, 2010'da piyasaya sürülen "Purr" ile benzer özellikler taşır. Konsept ve arkaplan Bir önceki parfüm Purr'ün yakaladığı başarı sonrasında Katy Perry ve Gigantic Parfums, ikinci bir parfüm hazırlamaya karar verdiler. Perry, Meow için: "Bir kız kardeş kokusu var. Purr biraz çiçek kokuyordu fakat Meow biraz daha tatlı. Meow, biraz daha şekerleme kokuyor çünkü California Dream Tours'da pamuk şeker kokuları, sakız kokuları [1] kullandık ve bunlardan tecrübeler kazandım..." yorumunda bulundu.

Ambalaj ve koku

Parfümün şişesi, öncekine göre daha "tatlı" bir şekilde tasarlanmıştır. Şişe, temelde önceki şişe ile aynı tasarımdadır fakat rengi pembedir, hafif gölgelidir ve yakasında "M" harfi bulunur. Meow; armut, hanımeli ve vanilya kokuları içerir. Rengi ise kehribar rengidir. Piyasaya sürülmesi 1 Aralık 2011'de Katy Perry, parfümünün 13 Aralık 2011 günü Nordstrom mağazalarında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Ancak bu tarihten önce parfümün ön siparişi zaten bulunmaktaydı. Ayrıca bakınız * Purr * Ünlülerin parfümleri listesi

Kaynaklar

Vikipedi

Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.