Microsoft Office Live

Kısaca: Microsoft Office Live İnternette bir dizi hizmet, tüketiciler ve küçük işletmeler için dökümanlarınızı online bir web sitesi veya herhangi bir paylaşım yapmak için tasarlanmıştır. 2009 itibariyle iki hizmetten, Office Live Workspace ve Office Live Small Business'ten oluşur. ...devamı ☟

Microsoft Office Live İnternette bir dizi hizmet, tüketiciler ve küçük işletmeler için dökümanlarınızı online bir web sitesi veya herhangi bir paylaşım yapmak için tasarlanmıştır. 2009 itibariyle iki hizmetten, Office Live Workspace ve Office Live Small Business'ten oluşur.

Office Live Workspace

Office Live Workspace depolama ve belgelerin online paylaşımı için ücretsiz bir hizmettir. Office Live Workspace ve uyumlu bir tarayıcı web erişimi gerektirir üzerinden 25 dilde kullanılabilir. Silverlight, eklentisini yükleyerek gelişmiş bir hizmet sunar. Çalışma alanları doğrudan Word, Excel ve PowerPoint kullanıcıları erişilebilir. Dosyalar çalışma alanı içinde, düzenlenemez ancak "değiştir" diyerek yapabilirsiniz. Çalışma alanı çevrimdışı işbirliği sunmuyor ama kontrol hizmeti SharedView ile gerçek zamanlı ekran paylaşımı için entegre yok.

Özellikler

;Online depolama: Office Live bilgilerin 5 gigabayt (GB) birçok dosya biçimlerinde kadar kaydetmek için izin veren, herhangi bir bilgisayardan internet bağlantısı olsa bile Office yüklü değilse erişilebilir. ;Bilgi paylaşımı: Office Live Workspace böylece bilgisayar kullanıcılarının tek bir belge veya bir çalışma alanı ve evrak yanı sıra bir grup olarak çevrimiçi işbirliği içeren paylaşım için tasarlanmıştır. Çalışma alanları olan şifre korumalı ve kullanıcılar, görüş ve düzenlemeler ile bilgileri kontrol edebilirsiniz. Dosyaları veya çalışma alanlarına kadar 100 kişi ile paylaşılabilir.

Sistem gereksinimleri

Office Live Workspace bir Internet-bilgisayar Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7 veya Mac OS X 10.2.x ve sonrası bağlantı gerektirir. Aşağıdaki tarayıcılarda çalışır: * Internet Explorer 6.0 veya daha sonra * Firefox 2.0 veya üstü * Safari 3.0 veya daha sonra Office Live Workspace şu anda Office 2010 desteklenmemektedir. ;Yazılım uyumluluk: Her Office Live Workspace Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi Microsoft Office programları ile çalışır, aynı zamanda kullanıcıların diğer dosya türleri belgeleri saklamayı sağlar. Eğer Office Live güncelleştirme yüklüyse, dosya ve belgeler açılabilir ve doğrudan Microsoft Office XP, 2003 veya 2007 kaydedilebilir. Kullanıcılar ayrıca senkronize olabilir kişi, görev ve Outlook 2003 ve 2007 ile etkinlik listeleri ve çalışma alanı listeleri oluşturup Excel ihraç edilebilir.

Dış bağlantılar

* Office Live Anasayfa

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.