Midland Railway

Midlands

Midlands, Afrika ülkesi Zimbabve'nin toplamda var olan on ilinden bir tanesidir.

mr

İngilizcede Mr., "Mister"in (Bay) kısaltılmışıdır.

Rhaetian Demiryolları

GWR 4900-5972 Olton Hall

5972 "Olton Hall", Great Western Railway'a ait buharlı lokomotif. 5972 "Olton Hall" 1937 yılında Swindon Works tarafından üretilen bir 4-6-0 Hall sınıfı lokomotiftir.

East Sussex

East Sussex, İngiltere'nin Güney Doğu bölgesinde idari bakımdan "shire" tipi metropoliten-olmayan bir kontluk (''county''). Kontluğun idari merkezi Lewes'de bulunmaktadır.

East Midlands

Doğu Midlands (: ''East Midlsand'')) Birleşik Krallık İngiltere ülkesinde 9 resmi yörel bölge'den biridir. Londra dışında bulunan diğer İngiltere bölgeleri gibi East Midlands'de de seçilmiş bir bölge meclisi ve idaresi bulunmamaktadır. Bu bolgenin idaresi...

GWR 4900 sınıfı

Great Western Railway 4900 veya Hall sınıfı 4-6-0 çok amaçlı buharlı tren sınıfıdır. Charles Collett tarafından çizimleri yapılmıştır.

Railway

Midland, Teksas'taki en yüksek binalar listesi

Midland, Teksas'taki en yüksek binalar listesi ABD'nin Teksas eyaletinde yer alan Midland şehrindeki en yüksek binaların listesidir.

Tōkaidō Ana Hattı

işletilmektedir: East Japan Railway Company (JR East) (Tokyo - Atami) Central Japan Railway Company (JR Central) (Atami - Maibara) West Japan Railway Company (JR West)