Mika (��Ark��C��)

Mikah Kitabı

ISO 639:a

Vermikülit

Vermikülit, mikanın doğal aşınmasıyla oluşmuş magnezyum alümino slikat kil mineralidir. Uzun süre bir çeşit trioktahedral mika minerali olarak bilinen vermikülit, hızlı ısıtma ile yapraklara ayrılır ve küçük kurtçuklara benzeyen bir şekil alır. Vermikülit...

Mika (şarkıcı)

Mica Penniman veya Mika (d. 1963) Lübnan doğumlu İngiliz şarkıcı. Kendileri pop, rock ve dans tarza müzik yapmakla beraber yeni Freddie Mercury (Queen`ın vokalisti) olarak anılmaktadır.

Ari ırk

Ari ırk Hint-Avrupa dillerini kullanan Hindistan'dan Batı Avrupa'ya Kadar olan bölgede yaşayan halkların çoğunu ortak bir ırk kabul eden kavramdır. Ari ırk teorisine göre Avrupalı olan bu kavim tarih çağlarının başında Hindistan'ı istila etmiş ve bugün Hi...

Arı ırk

Arı ırk yani "saf ırkı" anlatır. Avrupalılar kendilerine arı derler. Sebeb olarak da Hint-Avrupa dillerini gösterirler. Arı ırkı "hastalıksız ve en pozitif ırk" olarak tanımlayanlarda vardır.

mika

Kolayca çok ince tabakalara ayrılabilen ve bükülebilen alümino silikat minarellerinden bir grup.

Fort Minor

Fort Minor, Linkin Park ın solistlerinden bir tanesi olan Mike Shinoda tarafından tasarlanmış bir rap grubu projesidir.

Arista Records

Arista Records, (/'ɛərɪstə/) ABD'li bir kayıt şirketidir. Şirket, Sony BMG'nin bir şubesi olarak Sony BMG tarafından tümüyle satın alınmıştır.

Billboard Türkiye Top 20 bir numara parçaları listesi (2008 öncesi)

Billboard Türkiye Top 20 bir numara parçaları listesi (2008 öncesi), Billboard Türkiye Top 20 listesinde 2008'den önce bir numara olmuş parçaların listesidir.