Molla C��M��

Molla Sadra

Molla Sadra, tam adı Sadreddin Şirazidir ancak Molla Sadrā ( (M.S. 1571-1636) adıyla da anılır.

Hawar Mulla Mohammed

Intoxication

''Intoxication'', reggae şarkıcısı Shaggy'nin sekizinci stüdyo albümü. Albümdeki "Church Heaten" parçası Birleşik Krallık'ta ilk single olarak yayımlandı. İkinci single olarak ise Akon ile düet olan "What's Love" parçası seçildi.

Molla Ahmet Efe

Molla Ahmet Efe (d. 1886, Denizli – ö.

C Moll

Molla Gürani, Onikişubat

Molla Gürani, Kahramanmaraş ilinin Onikişubat ilçesine bağlı bir mahalledir. ^ a b c d e f g h i j k l m n "TÜİK Merkezi Dağıtım Sistemi Nüfus Verileri"

Neptunyum

Neptunyum sentetik yolla elde edilen radyoaktif bir element. Sembolü Np; atom numarası 93 tür. Neptünyum aktinitler serisinin bir üyesi olup, ilk üretilen geçiş elementidir. Amerikan fizikçileri Edwin M. Mc Millan ve Philip H. Abelson ilk defâ 1940 yılınd...

Diyarbakır coğrafi bilgiler

Diyarbakır’ın topraklarının, % 37’si dağlar, % 31’i ovalar, %30’u platolar % 2’si yaylalardan meydana gelmiştir. İl çanak şeklinde bir havzadan ibârettir. Bu havzanın ortalama yüksekliği 700 metredir.

T.O.S: Terminate on Sight

Kontrol akış çizelgesi

Kontrol Akış Çizelgesi (Control Flow Graph (CFG)), bir program yürütülürken içinden geçebilecek bütün yolların çizelge simgeleri kullanılarak gösterimidir. Çizelgedeki her boğum bir temel bloğu gösterir.