1.

Mosk İngilizce anlamı ve tanımı

Mosk anlamları
    (noun) See Mosque.
Mosk tanım:
,
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Arapça

Hami-Sami Dil Ailesi'nin Sami koluna mensup bir lisan. Arap Yarımadası ve Kuzey Afrika'da halkın çoğunluğunca, Türkiye ve İran'da ise Arap azınlıklarca kullanılmaktadır.

Ancey Zauha

Ancey Zauha (Andrzej Zaucha), Rusya’da yaşayan Polonyalı ünlü yazar ve radyo gazetecisi. 1967 yılında Polonya’nın Tarnów şehri yakınlarındaki Zakliczyn kasabasında doğdu. Krakov Üniversitesi Gazetecilik ve Siyasal Bilimler Fakültesinden mezun oldu. 1997’den beri Polonya’nın ...

Ankaragücü

ANKARAGÜCÜ SPOR KLÜBÜTarihçe:31.08.1910 ALTINÖRS İDMANYURDU Askeri usta mektebi talebeleri tarafından Agah ORHAN önderliğinde İstanbulda Sarı-Yeşil renklerle kuruldu.

Avrupa'daki Camiler Listesi

Bu liste, Avrupa'daki camilerin listesidir.

1605-1618 Lehistan-Rusya Savaşı

1605-1618 Lehistan-Rusya Savaşı 17. yüzyılda Lehistan-Litvanya Birliği ve bu birliğe bağlı derebeylerinin komutasındaki paralı askerlerin taht kavgası içinde iç savaş ortamına sürüklenmiş olan Rusya Çarlığı'nı istila etmesiyle başlayan savaştır. bu dönem Rus tarihinde ...

Stanislav Poplavski

Stanislav Poplavski (Lehçe: Stanisław Popławski, Rusça: Станислав Гилярович Поплавский / ''Stanislav Gilyarovich Poplavskiy'', d. 22 Nisan 1902 — ö. 10 Ağustos 1973), Sovyet ve Polonya ordusunda bir generaldi.

Richard Neutra

Richard Joseph Neutra ( 8 nisan 1892 - 16 nisan 1970 ) Avusturya doğumlu Amerikan mimar. Güney Kaliforniya'da yaşamış ve kariyerinin büyük bir bölümünü inşa etmiş bu kişi modernci mimarların en önemli isimleri arasındaydı.