Mozambik Kanal��

Mozambik Adası

Mozambik Adası Mozambik'in kuzeyinde, Mozambik Kanalı ve Mossuril Koyu'nun arasında bulunan ada. Yaklaşık olarak 14.000 nüfusu vardır.

Mozambig

Panama Kanal Bölgesi

Panama Kanal Bölgesi (İspanyolca: ''Zona del Canal de Panamá'', İngilizce: ''Panama Canal Zone''), 1903-1979 arasında Amerika Birleşik Devletleri egemenliği altında kalan ve Atlas Okyanusunu Büyük Okyanusa bağlayan Panama Kanalı boyunca uzanan arazi şerid...

Mozambik Kanalı

Mozambik Kanalı Hint Okyanusu`nda Mozambik ile Madagaskar arasındadır.

CCTV News

Malaysia

Kanal 9

Kanal 9

Moraleda Kanalı

Morelada Kanalı, İngilizce:Moraleda Channel, İspanyolca:Canal Moraleda Chonos Takımadaları'nı Şili ana karasından ayıran bir su kütlesidir. koordinantlarında konumlanır. Aisén Fiyordu ağzından güneye doğru Moraleda Kanalı iki kola bölünür. Doğu kolu, ana...

Gent-Terneuzen Kanalı

Gent-Terneuzen Kanalı (Felemenkçe: Kanaal van Gent naar Terneuzen) ya da Deniz Kanalı (Zeekanaal) olarak da bilinen Belçika'nın Gent kentini, Hollanda'nın Terneuzen limanına bağlayan kanaldır.

Cartoon Network (İskandinavya)

Danimarka)

José Craveirinha

José João Craveirinha, asıl adı José G. Vetrinha, Mario Vieira olarak da bilinir (d. 28 Mayıs 1922, Lourenço Marques, Portekiz Doğu Afrikası-ö. 6 Şubat 2003, Maputo, Mozambik), Mozambikli gazeteci, öykü yazarı ve şair.