Mutluluklar Dilerim (Alb��M)

Mutluluklar Dilerim

Mutluluklar Dilerim Zerrin Özer'in beşinci stüdyo albümüdür. Sanatçı bu albümünde; Oğuz Emre, Selahattin Sarıkaya, Hurşit Yenigün, Hakkı Bulut, Orhan Uzuner, Cavit Deringöl, Ümit Güner, Abdullah Yüce gibi şarkı sözü yazarı ve müzisyenlerle çalışmıştır.

Mutluluklar Dilerim (albüm)

Albüm bilgi kutusu

Mutluluklar Dinlerim

Mutluluklar Dileriz

Sizin Seçtiklerinizle

albüm-,

Kahireli Palas

Kahireli Palas hafta içi her gün Fox Tv'de saat 19:15'de yayınlanan bir televizyon dizisidir. Türk Drama kategorisine giren dizi'nin yapımcılığını Sinevizyon Film’in yaptığı, senaryosunu Ümit Demiray'in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Hakan Şahin'in...

Evcilik Oyunu (albüm)

Evcilik Oyunu, Zerrin Özer'in, 1985 tarihli, kendi izni haricinde, çalıştığı yapım firması (Kent Müzik) tarafından yayınlanmış olan, altıncı stüdyo albümünün adıdır. Albüm daha sonrasında mahkeme kararıyla toplatılmıştır.

Pakistan Milli Marşı

Pakistan Millî Marşı(Söz; Abul Asar Hafeez Jullunduri, müzik; Ahmad G. Chagla, kabulü; müzik 1953, söz 1954) Mutluluklar kutsal yurda Mutluluklar bereket ülkesine Simgesi kırılmaz azmin Pakistan yurdu Mutluluklar sana inan kalesi Bu kutsal ülkenin yolu...

mutluluk

Mutluluk, TDK sözlüğünde “bütün özlemlere eksiksiz ve sürekli olarak ulaşmaktan duyulan kıvanç durumu” olarak tanımlanmakta olup, şimdiye dek sayısız değişik tanımları yapılmış göreceli bir kavramdır.