My Kind Of Girl

Christmas time

Christmas Time", Amerikalı şarkıcı Christina Aguilera'nın ''My Kind of Christmas'' adlı noel albümünden çıkan ikinci teklisidir. Şarkı, 2000 yılında satışa sunulmuştur.

Nature (dergi)

İlk olarak 4 Kasım 1869´da yayına başlayan dünyaca ünlü bilim dergisi. Ancak en üst düzey bilimsel çalişmaların yayınlanabildiği bu dergide geçmişte yayınlanan bazı makaleler arasında şunlar vardır:

Close Encounters of The Third Kind

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar, (Close Encounters of The Third Kind) yönetmenliğini Steven Spielberg'ın yaptığı, başrollerinde Richard Dreyfuss, François Truffaut, Bob Balaban, Melinda Dillon, Teri Garr, and Cary Guffey'ın oynadığı 1977 yapımı bilim kurgu fi...

Some Kind of Monster (şarkı)

Metallica`nın St.anger albümünde yer alan bir şarkıdır.Türkçe`de "Bir çeşit canavar" anlamına gelir.Bu parça aynı zamanda grubun dağılmanın eşiğine geldiği bi sırada çektiği ``Some kind of monster`` belgeselinin isim annesidir.

Best of Chris Isaak

''Best of Chris Isaak'' Chris Isaak'ın 9 Mayıs 2006'de Warner Bros. Records tarafından çıkardığı albümüdür.

My Kind of Christmas

''My Kind of Christmas'', Amerikalı pop şarkıcısı Christina Aguilera'nın 2000 yılında çıkardığı ilk noel albümü ve üçüncü stüdyo albümü.

The Heavy (müzik grubu)

The Heavy, İngiltere kökenli ingiliz rock müzik grubudur.

The Peel Session (Syd Barrett albümü)

''The Peel Session'', Syd Barrett'in ilk konser albümüdür. 24 Şubat 1970'te David Gilmour ve Jerry Shirley ile John Peel Show'da çaldığı şarkıları içermektedir. Program aynı yıl 14 Mart'ta yayınlanmıştı. İçinde daha önce bir albümde yer almayan Rick Wrigh...

Deep (albüm)

''Deep'', Bauhaus'un eski solisti Peter Murphy'nin üçüncü solo albümüdür. 1989 yılında albümdeki en başarılı tekli "Cuts You Up" ile birlikte yayımlanmıştır.