NAM (türkçe) anlamı
1. Ad:Çemberlitaş'ta bir kahvede sizin namınıza bir mektup varmış.- P. Safa. Ün.
NAM (türkçe) anlamı
2. ad
3. ün
1. [Nam (Vietnam) ] v. take
2. reach
3. seize
4. understand
5. n. name
fame,
NAM (türkçe) ingilizcesi
6. [Nam (Vietnam) ] v. take
7. reach
8. seize
9. understand
10. n. name
11. fame,

Nam İngilizce anlamı ve tanımı

Nam anlamları
    () Am not.() imp. of Nim.(imp.) of Nim() imp. of Nim.() Am not.(imp.) of Nim
Nam tanım:
Kelime: nam
12. nam
13. Click here to search for another word in the Turkcebilgi.com Online Dictionary.
14.
NAM (türkçe) fransızcası
1. nom [le]
2. renommée [la]
3. réputation [la]
4. gloire [la]
NAM (türkçe) almancası
1. n. Name
Nam (ingilizce) italyancası
1. NUMBER ASSIGNMENT MODULE. NAM
Nam (ingilizce) ispanyolcası
1. adv.m ya
Nam (ingilizce) portekizcesi
1. Vietnã
2. país no sudeste da Ásia
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Nam Cam Çetesi

Nam Cam Çetesi, Vietnam`ın en büyük mafya babası olarak bilinen Truong Van Cam`ın liderliğini yaptığı organize suç örgütüdür.

Nam Nujna Odna Pobeda

''Nam nujna odna pobeda'' (Rusça: Нам нужна одна победа; anlam: ''Bir zafere ihtiyacımız var'' veya Одна победа / ''Odna pobeda''; anlam: ''Bir zafer''), popüler bir Sovyet şarkısı.

Việt Nam Quốc Dân Đảng

Việt Nam Quốc Dân Đảng (kısaca VNQDD, Việt Quốc olarak da bilinirdi, Türkçe anlamı: Vietnam Milliyetçi Partisi), devrimci bir sosyalist siyasi parti. Fransız kolonisi döneminde bağımsızlık için mücadele etmiştir. 25 Aralık 1927 günü kurulan partinin kökenleri, ...

Kim Jong-nam

Kim Jong-nam (d. 10 Mayıs 1971), Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti eski lideri Kim Jong-il'in en büyük oğludur. 1998'den 2001 yılına kadar babası tarafından Kuzey Kore'nin yeni lideri için belirgin varisi olarak kabul edilmişti. Kim Jong-nam, sahte pasaport kullanarak gizlice Japonya'ya ...

Kim Nam-Il

Kim Nam-il or Kim Namil (d. 14 Mart 1977 tarihinde Incheon, Güney Kore) Ön Libero mevkiinde görev yapan Güney Kore'li futbolcudur.

Kim Nam-gil

Kim Nam-gil (d. 13 Mart 1981) Güney Koreli aktör,1998'de ufak bir rolle oyunculuğa ilk adımını atan Kim birçok film ve dizide oynadı. Muhteşem Kraliçe dizisindeki Bidam rolüyle tanınmıştır.

Kim Yong-nam

Kim Yong-nam (d. 4 Şubat 1928), 1998 yılından bu yana Kuzey Kore Yüksek Halk Meclisi başkanıdır. 2010 yılında Kore İşçi Partisi merkez komitesi politbüro başkanlık üyesi seçildi.

Nam Cam

Nam Cam, Vietnam'ın en büyük mafya babası olarak bilinen Truong Van Cam'ın liderliğini yaptığı organize suç örgütü.

Nam Kỳ

Nam Kỳ (Türkçe: ''Güney Yönetim Bölgesi'', Fransızca: ''Cochinchine''), Vietnam'ın güneyinde bölge. En önemli kenti Ho Şi Minh'dir (eskiden Saygon).

Nam June Paik

== Nam June Paik ==Nam June Paik ( d. 20 Temmuz 1932 , Seul ; Ö. 29 Ocak 2006 , Miami), Güney Koreli artist video sanatı sanat akımının öncülerinden kabul edilir .

Nam-ı Kemal

Nam-ı Kemal, Osmanlıca'da bir fıkra veya kısa hikâye anlatılmaya başlarken kullanılan ve "adamın biri" anlamına gelen bir terimdir. Sonradan bu terim kullanılarak anlatılan fıkraların neredeyse tamamının müstehcen bir karakter alması, ve halk dilinde de, "Nam-ı Kemal" yerine, ...

Nam-ı Kemal Fıkraları

Nam-ı Kemal, Osmanlıca'da bir fıkra veya kısa hikâye anlatılmaya başlarken kullanılan ve "adamın biri" anlamına gelen bir terimdir. Sonradan bu terim kullanılarak anlatılan fıkraların neredeyse tamamının müstehcen bir karakter alması, ve halk dilinde de, "Nam-ı Kemal" yerine, ...


Maalesef! Bir hata oluştu.

hata oluştu.