Nat King Cole, bkz. Nat "King"...

Nat King Cole kaç yaşında?

Nat King Cole öldüğünde, 45 yaşındaydı.
Nat King Cole, günü, bir Pazartesi günü doğdu. Yaşasaydı 46. yaşına basacağı bir sonraki doğum gününe, bugünden itibaren 147 gün vardı.
Nat King Cole'nin burcu Balık burcuydu.
Hayır, Nat King Cole 02/15/1965 tarihinde öldü.

Nat King Cole hakkında bilgiler

Nat King Cole ile ilgili bilgilerin yer aldığı sayfamız: Nat "King" Cole

İlgili Konu Başlıkları Tümü

Nat "King" Cole

Müzisyen

Natalie Cole

Natalie Maria Cole, (d. 6 Şubat 1950), Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Ünlü caz efsanesi Nat King Cole'nin kızı olan Natalie, "This Will Be (An Everlasting Love)", " Inseparable" ve "Our Love" hitleriyle 1970'lerin ortasında müzikal başarı elde etmiştir. Daha sonra ...

EMI

EMI Grup, İngiliz müzik yapım ve yayın şirketidir.

Marvin Gaye

Marvin Pentz Gay Jr. veya bilinen adıyla Marvin Gaye, (2 Nisan 1939 - 1 Nisan 1984) ünlü ABD'li bir R&B ve soul sanatçısıydı. Sanatçı 2 kez kazandığı Grammy ödülünün yanı sıra, 1960'lar ve 1970'ler boyunca solo olarak sergilediği önemli çalışmalarla gündeme gelmiştir.

17 Mart

17 Mart Gregorian Takvimine göre yılın 76. günüdür. Sonraki sene için 289 gün var (Artık yıllarda 290).

Berkant Akgürgen

Berkant Akgürgen müzik dünyasında Berkant olarak bilinir. 1938'de Ankara'da dünyaya geldi. Babasının görevi nedeniyle ilkokulu Hasanoğlan'da, orta okulu Bilecik Lisesi, liseyi Denizli Lisesi ve Ankara Kurtuluş Lisesinde okudu.

Autumn Leaves

Autumn Leaves, defalarce kere yorumlanmış bir klasik pop ve caz şarkıdır. Orijinal hali, 1945 yılında yazılmış "Les feuilles mortes" adlı Fransızca bir şarkıdır. Fransızcadan İngilizceye çevirisini Johnny Mercer yapmıştır.