Naz��M Bi��Imleri

Šta bi dao da si na mom mjestu (albüm)

Boşnak müzisyenlerden oluşan ve Goran Bregoviç gibi ünlü bir müzisyeni içende bulunduran rock gurubunun."Şta bi dao da si na mom mjestu" isimli albümü.

Birleştirme Sıralama

Birleşmeli Sıralama (Merge Sort), bilgisayar bilimlerinde derecesinde karmaşıklığa sahip bir sıralama algoritmasıdır.

Hummer h1

1.6.5 litrelik v8 dizel motoru anca 195 beygir guc uretebilen fakat hayvani bi torka sahip, amerika da bile yuz bin dolarin uzerinde bi sati$ fiyatina sahip olan dev arazi araci.

deney

Alm. Versuch (m)- Experiment (n), Fr. Experience epreuve (f), essai (m), İng. Experiment. 1) Herhangi bir maddenin özellikle ticâret malının birleşiminin anlaşılması, saflık derecesinin tesbit edilmesi, bozulma veya hile durumlarının meydana çıkarılması i...

Muhammad bin Kiya Buzrug Ummid

Muhammad bin Kiya Buzrug Ummid () ( Doğum: Hicrî 490 / M. 1097 - Ölüm: Hicrî 3 Rebiülevvel 557 / 20 Şubat 1162 ) Lamasar Kalesi'inde Hicrî 490 / M. 1097 tarihinde doğdu.

Peltier soğutucu

Bi2Te3 ve Bi2Se3

Gaita kaçırmak

Makattan gaz ve gaita kaçırmaya ANAL İNKONTİNANS denir. İnkontinansın derecesi hafif gaz kaçırmadan, sıvı ve hatta katı gaitayı bile tutamamaya kadar değişen geniş bir yelpazeyi kapsar. Çok sık karşılaşılan bir problem olmasına karşın hastalar genellikle...

Naz Naz

Ortaca, Domaniç

Ortaca, Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı bir köydür. Ege yörükleri tarafından kurulan köyün ilçe merkezine uzaklığı 25 km'dir.