Never Ever

Kısaca: "Never Ever", Amerikalı şarkıcı Ciara ve rapçi Young Jeezy tarafından Ciara'nın üçüncü stüdyo albümü Fantasy Ride için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Ciara, Young Jeezy, Elvis Williams ve Esther Dean; yapımcılığını Polow da Don üstlendi. ...devamı ☟

never ever
Never Ever

(2009) | Sonraki tekli = "Amazing" (2009) }} }} "Never Ever'", Amerikalı şarkıcı Ciara ve rapçi Young Jeezy tarafından Ciara'nın üçüncü stüdyo albümü Fantasy Ride için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Ciara, Young Jeezy, Elvis Williams ve Esther Dean; yapımcılığını Polow da Don üstlendi. Şarkının nakaratında Philadelphia kökenli soul müzik grubu Harold Melvin & the Blue Notes'un 1972 çıkışlı hiti "If You Don't Know Me by Now"dan örnekler bulunmaktadır. "Never Ever", albümün ilk resmi teklisi olarak Ocak 2009'da yayınlandı. Müzik eleştirmenlerinden olumlu notlar aldı. Video "Never Ever"ın video klibi Chris Robinson yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri Ocak 2009'da Atlanta'da gerçekleştirilen video klipte; rapçi Dolla, Jasper Cameron ve Big Reese, koreograf Jamaica Craft ve R&B şarkıcısı Monica da rol aldı.

Video

klibin ilk gösterimi 30 Ocak 2009'da BET'deki Access Granted programında yapıldı. Sonraki gün, Yahoo! Music'te de yayınlandı. "Never Ever", 13 Şubat 2009'da BET'nin 106 & Park Live Top 10 listesinin 2 numarasında yer aldı.

Yayımlanma tarihleri

Listeler

Dış bağlantılar

*

Kaynaklar

Vikipedi

never ever

İngilizce never ever kelimelerinin Flemenkçe karşılığı.
adv. nooit of te nimmer

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.