Nightmares & Dreamscapes

nightmares

Sunnydale ailelerinin kabusları birer birer gerçekleşmeye başlar. Bunun nedeni ise, koçu tarafından azarlanan komadaki bir çocuktur.

Irvine Welsh

1961 yılında Edinburgh`da doğdu ve işçi mahallesi olan Muirhouse`da büyüdü. 16 yaşında okulu bırakarak yeni oluşmaya başlayan Punk Rock piyasasına katılmak için Londra`ya taşındı. Londra`da çeşitli işlerde çalıştı ve uyuşturucu kullanmaya başladı.

Buffy the Vampire Slayer bölümleri listesi

Bu madde, Amerikan televizyon dizisi Buffy the Vampire Slayer'ın bölümlerinin listesidir. İlk bölüm "Welcome to the Hellmouth", 10 Mart 1997'de yayınlandı, 19 Mayıs 2003 tarihli "Chosen"a dek yedi sezon sürmüştür.

59. Primetime Emmy Ödülleri

59. Primetime Emmy Ödülleri Los Angeles Shrine Auditorium`da, 16 Eylül 2007`de düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek ödüllerdir. Amerika`da FOX kanalında yayınlanacaktır. Yapımcılığını Ken Ehrlich üstlenmektedir.

Rüyalar ve Karabasanlar

Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen King, 2006 yılında TNT tarafından yayınlanan Stephen King'in sekiz hikâyesine dayanan televizyon dizisi. Türkiye'de ise CNBC-e'de yayınlanmıştır.

William H. Macy

Infobox actor

33. Saturn Ödülleri

33. Saturn Ödülleri, 10 Mayıs 2007'de Los Angeles, Kaliforniya'daki Universal City Hilton Hotel'de gerçekleştirilen ödüş törenidir. 2006 yılının en iyi bilim kurgu, fantastik ve korku filmleri ile televizyon programları ödüllendirildi. Ödül töreni Greg Gr...

CNBC-e tarafından yayınlanan programların listesi

CNBC-e'de daha önce yayınlanmış ve günümüzde yayınlanmakta olan televizyon programlarının bir listesidir.== Yakında yayınlanacak programlar ===== Yabancı Dizi ===* ''Dallas'' (Star TV'den geldi.)* ''Hannibal''* ''Hemlock Grove''* ''Major Crimes'' (Orijina...