No Boundaries (albüm)

No Boundaries (Türkçe:Sınır yok) Sertab Erener'in 2004 yılında çıkarmış olduğu İngilizce albümdür.Türkiye'de ve aynı zamanda İspanya, İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, İsveç, Belçika, Hollanda, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Rusya, Japonya ve bazı diğer ülkelerde piyasaya çıkmıştır, ve müzik listelerinde en üst sıralara yükselmiştir.

No Boundaries (albüm)

thumb|Right|250px|No Boundaries

Sertap Erener`in İngilizce olarak tüm dünyada yayımlanan albümü.Avrupa ve uzak doğu ülkelerinde küçümsenmeyecek başarı sağladı.Albümden önce Here I Am isimli bir single piyasaya sürüldü. Ve Serdar Erener ile bu parçaya klip çekildi.Bu parça ayrıca Singapur`da bir filmde yer aldı.

No Boundaries sınırları kaldıran bir albüm oldu, daha önce Ricky Martin ile dünyaya açılan Sertab, bu albümle rüştünü ıspatlıyordu.

Albümde, daha önce Mando ile düet yaptığı Fos / Aşk parçasının full ingilizce versiyonu "Leave"; yine `Kumsalda` parçasının ingilizce düzenlemesi "Back to the beach"; Aysel Gürel`in söz yazıp Sertab`ın yorumladığı ve hitler arasına giren `Vur Yüreğim`in ingilizce versiyonu "Storms", single parçası "Here I am" ve tabii ki Eurovision Şarkı Yarışması`nda zafer kazandıran "Everyway that I can" parçaları da yer almakta.

Sertab aynı zamanda dinleyenlere bir sürpriz yapıp, Everyway that I can ile birlikte 2003 yılında ülkemizi temsil etmek için hazırlanıp TRT`nin beğenisine sunulan, ancak kabul görmeyen "The One" parçasını da bu albüme dahil etmiş. }

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara

Yanıtlar