1963 Manisa doğumlu olan Osman Nuri Sekkin ilk, orta ve lise eğitimini Karşıyaka İzmir'de tamamladı. 1988 yılında ODTÜ Kimya fakültesinden mezun oldu. İLSAN & İLTAS A.

Osman Nuri Sekkin

1963 Manisa doğumlu olan Osman Nuri Sekkin ilk, orta ve lise eğitimini Karşıyaka İzmir'de tamamladı. 1988 yılında ODTÜ Kimya fakültesinden mezun oldu. İLSAN & İLTAS A.S. İlaç sentezi ve ilaç üretimi endüstrisinde 3 yıl çalıştıktan sonra Apple Türkiye distribütörü BİLKOM A.Ş.'de 4 yıl Satış Kanalları Yöneticiliği görevinde bulundu. Daha sonra LOGOSOFT (Microsoft distribütörü) Büyük Müşteriler Müdürlüğü ve CAPAROL-Betek A.Ş. (Boya ve Kimya endüstrisi) Bayi Geliştirme ve Yapı Marketler Müdürlüğü olarak görev aldı. Yine sırasıyla; Tulip Computers Int'l BV- Hollanda Türkiye Ülke müdürü, Veritek A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü, Sentim A.Ş. (DELL Computers distribütörü) Kampanyalar ve KOBİ pazarı Müdürü, Erben Kontrol Sistemleri A.Ş. Satış ve Pazarlama Grup müdürü görevleriyle sektörde aktif olarak 16 yıl yöneticilik yaptı.

18 Ekim 2004 tarihi itibariyle, Panda Software Türkiye ülke müdürlüğü görevine başlayan Osman Nuri Sekkin halne MyNet'te Satış müdürü olarak çalışmaktadır.

Yanıtlar