Ossie Davis

The L Word (dizi)

The L Word, ABD'nin Showtime kanalında yayınlanan eşcinsel içerikli bir televizyon dizisidir. "Earthlings" olarak da bilinir.

Dr. Dolittle (film)

Dr. Dolittle 1998 yapımlı ailecek izlenebilecek türden bir komedi filmi.

Milgram deneyi

Milgram deneyi, insanların erk (otorite) sahibi bir kişi veya kurumun isteklerine, kendi vicdani değerleriyle çelişmesine rağmen itaat etmeye ne ölçüde istekli olduklarını ölçme amacını güden bir deneyler dizisinin genel adıdır. Deneyi gerçekleştiren Yale...

Dizi, Mini Dizi veya Televizyon Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Satellite Ödülü

Dizi, Mini Dizi veya Televizyon Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Satellite Ödülü, her yıl International Press Academy tarafından Satellite Ödülleri kategorilerinden biri olarak verilmektedir.

Jane Horrocks

Barbara Jane Horrocks (d. 18 Ocak 1964), İngiliz tiyatro ve televizyon oyuncusu, seslendirme sanatçısı, müzisyen ve şarkıcı. ''Absolutely Fabulous'' adlı dizideki "Bubble" rolüyle tanınır.

Drama Dizilerinde En İyi Konuk Erkek Oyuncu Emmy Ödülü

Drama Dizilerinde En İyi Konuk Erkek Oyuncu Emmy Ödülüne aday gösterilenler ve ödülü kazananların listesi.

Ben Rappaport Değilim

''Ben Rappaport Değilim'' Herb Gardner’ın ilk kez Seattle Repertory Theatre’da 1984’te sahnelenen oyunudur. Oyunun Broadway sahnelerinde sergilenişi 19 Kasım 1985 tarihinde başladı ve oyun toplam 891 kez sahnelendi. Bu prodüksiyon En İyi Oyun, En İyi Işık...