PANSIYON (türkçe) anlamı
1.
2. 1 . Bütünü veya bir bölümü sürekli veya belli bir zaman için kiraya verilen
3. isteğe göre yemek de veren ev:
Avrupa'da dolaştığı müddetçe ... kah orta halli pansiyonlarda ve bazen küçük köy misafirhanelerinde kalmıştı.- Y. K. Karaosmanoğlu.
2 . Ãœcretli öğrenci yurdu.
PANSIYON (türkçe) anlamı
4. bütünü ya da bir bölümü sürekli ya da belli bir zaman için kiraya verilen. isteğe göre yemek de veren ev.ücretli öğrenci yurdu.
PANSIYON (türkçe) ingilizcesi
1. n. boardinghouse
2. guesthouse
3. hostel
4. rest house
5. pension
6. diggings
7. digs
8. kip
9. lodging
10. lodging house
11. lodgings
12. resting place
13. rooming house,
PANSIYON (türkçe) fransızcası
1. pension [la]
2. pension de famille
PANSIYON (türkçe) almancası
1. n. Fremdenheim
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Karacabey Pansiyon Harası

TJK Karacabey Pansiyon Harası, Bursa ilinin Karacabey ilçesinde bulunan, TJK'nin sahip olduğu hara. Harada safkan İngiliz atı yetiştirilmektedir.

Hostel

Hostel, Avrupa`da öğrencilerin ucuza konaklayabilmesi için okul yurtlarına benzer bir sistemle çalışan pansiyonlara verilen isim. Fiyatlarının uygunluğu yüzünden Inter rail gezginlerinin tercihidir. Odalar 10-15 kişilik olabilir.

Kip

Kip Bir dilbilgisi terimi. Fiil kök veya gövdelerinin “zaman ve şekillere” göre türlü eklerle girdikleri kalıplara kip denir. Türkçede bütün fiiller, iki büyük kipte toplanır: Haber veya bildirme kipleri, dilek kipleri. 1. Haber kipleri, bir fiilin (eylemin) yapıldığını, ...

Vacancy

Boş Oda (Orijinal ismi: Vacancy), 2007 yılı Amerikan yapımı gerilim filmi.

Niksar

Tokat il merkezine 60 km mesafede yer alan Niksar ilçesinin güneydoğusunda Reşadiye, kuzeybatısında Erbaa, güneyinde Almus, güneybatısında Tokat, kuzeyinde Ordu il sınırları bulunmaktadır.