Paulo Szot

Jo

João Alves de Assis Silva ya da bilinen adıyla Jô (d. 20 Mart 1987, Sao Paulo), Brezilyalı futbolcu.

Sawyer

James "Sawyer" Ford, ABD'de ABC kanalında yayınlanan televizyon dizisi Lost'un kurgusal karakterlerinden biridir.

Somut Şiir Manifestosu

Augusto de Campos

Luanda

Luanda (resmi adı Loanda), Angola'nın en büyük şehri ve başkentidir. Atlas Okyanusu kıyısına kurulmuştur ve Angola'nın yönetim ve ticaret merkezidir.

Makao

Doğu Asya, Güney Çin Denizi kıyısında ve Çin sınırında yer alır.

Paraná

Paraná Brezilya'nın 26 eyaletinden biridir. Başkenti, Curitiba'dır. Eyalet ülkenin güneyinde Paraguay ve Arjantin sınırında yer alır. Bölge, 1853 yılında, Sao Paulo eyaletinden ayrılarak, eyalet olmuştur.

Paulo

Nikki Fernandez ve Paulo (telaffuzu /ˈpaʊluː/), kırkı aşkın kişinin geçirdikleri uçak kazasının ardından Güney Pasifik yakınlarındaki bir adada yaşananları konu alan ABC drama televizyon dizisi Lost'ta yer alan kurgusal karakterler. 815 sefer sayılı Ocean...

São Paulo

São Paulo, /sɐ̃w̃ ˈpawlu/, Brezilya'nın 26 eyaletinden birisinin başkenti ve ülkenin başlıca sanayi merkezlerinden biridir. 12 milyonu aşan nüfusuyla Güney Amerika'nın en büyük kentidir.

USP

São Paulo Üniversitesi (Portekizce: Universidade de São Paulo veya USP), Brezilya’nın São Paulo eyaletinde yer alan üç devlet üniversitesinden birisidir. USP yaklaşık 75,000 öğrencisi ile gerek Brezilya’nın gerek de Latin Amerika’nın en büyük yüksek öğret...

62. Tony Ödülleri

62. Tony Ödülleri 15 Haziran 2008, Pazar günü 2007-2008 sezonunda Broadway'de sahnelenen oyunlara verilecek ödüller. CBS tarafından yayınlanacak olan tören New York City Radio City Music Hall'da yapılacaktır.