Peggy Lee

Bing Crosby

Bing Crosby,   (d. 3 Mayıs 1903, Tacoma - ö. 14 Ekim 1977, Madrid),   İrlanda kökenli ABD'li şarkıcı ve sinema oyuncusu.

just my luck

Just My Luck, Ashley adında bir kadının başından geçen olaylar anlatılıyor. Şans her zaman yüzüne gülen Ashley'in hayatı bir maskeli baloda tanımadığı bir adamı öpmesiyle cehenneme dönüşüyor. Film, bir öpücüğün nelere kadir olabileceğini gözler önüne ser...

The L Word (dizi)

The L Word, ABD'nin Showtime kanalında yayınlanan eşcinsel içerikli bir televizyon dizisidir. "Earthlings" olarak da bilinir.

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından sinema endüstrisinde çalışan aktrislere verilen ödüldür. Seçimi Akademi üyeleri yapar.

En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü

En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından sinema endüstrisinde çalışan aktrislere verilen ödüldür. Seçimi Akademi üyeleri yapar.

Johnny Guitar

Johnny Guitar, 1954 yılı yapımı bir Hollywood filmi. Film Türkiye'de 20 Kasım 1956'da önce özgün adıyla gösterime girdi.

2000 Dünya Artistik Patinaj Şampiyonası

Dünya Artistik Patinaj Şampiyonası Uluslararası Petenciler Birliği`nin (ISU) onayladığı, elit patencilerin Dünya ünvanı için yarıştığı yıllık şampiyonadır. Bu şampiyona ISU şampiyonasının en prestijlisi olarak kabul edilir. Patenciler, Tek Erkekler, Tek B...

Capitol Records

Capitol Records,ABD bazlı EMI adlı bir kuruluşun sahibi olduğu bir müzik şirketidir.Hollywood-Kaliforniya`da bulunur.Capitol`ün sahibi ve ortağı olan EMI, ABD`de bulunan, müzik piyasasının dört dev şirketinden biridir.Diğer büyük şirketler: Universal Musi...