''Power Rangers: Operation Overdrive'' Mystic Force'dan sonra gelen ilk Power Rangers serisidir.Power Rangers: Operation Overdrive'da takımdaki herkesin özel bir gücü vardır.(Aynı S.P.D'deki gibi)Sahip oldukları güçleri dünyayı kötülüklerden korumak için kullanırlar.

Power Rangers: Operation Overdrive

Power Rangers: Operation Overdrive Mystic Force'dan sonra gelen ilk Power Rangers serisidir.Power Rangers: Operation Overdrive'da takımdaki herkesin özel bir gücü vardır.(Aynı S.P.D'deki gibi)Sahip oldukları güçleri dünyayı kötülüklerden korumak için kullanırlar. Türkiye'de Jetix Tv'de Yayınlanmış daha sonra da kanal Disney XD olunca o kanalda da biraz yayınlanmıştır.

Konu

Çok uzun zaman önce, Corana Aurora denen ve sahibine karşı konulmaz güçler veren bir taç vardı. Şu anda kayıp olan bu tacın üzerinde 5 ihtişamlı taş vardı. Şimdi ise kötü güçler, bu kayıp tacı ve tacın üzerindeki değerli taşları bulup, o sınırsız güce sahip olmak için evreni karış karış arıyorlar. Onları durdurabilecek tek şey 5 yetenekli genç insandan oluşan takım: Power Rangers Operation Overdrive. Karanlık güçlerden önce değerli hazineyi bulmak için hazırlar. Galaksinin kaderi onların elinde.

Bölümler

Dış bağlantılar

* Power Rangers: Operation Overdrive - Blue Sapphire Volume 3 *

Kaynaklar

Vikipedi

Yanıtlar