Progress Software

Kısaca: 1981 yılında Boston/ABD`da faaliyetlerine başlayan Progress Software Corporation, Progress Software`in Kuzey Amerika, Latin Amerika, EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve Asya-Pasifik bölgelerinde hizmet veren dört karargâhı ile tüm dünyadaki müşterilerine oldukça geniş bir yelpazede ürün ve destek hizmeti sunmaktadır. Progress Software, 1989 yılından beri Türkiye`de hizmet vermektedir. ...devamı ☟

1981 yılında Boston/ABD`da faaliyetlerine başlayan Progress Software Corporation, Progress Software`in Kuzey Amerika, Latin Amerika, EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve Asya-Pasifik bölgelerinde hizmet veren dört karargahı ile tüm dünyadaki müşterilerine oldukça geniş bir yelpazede ürün ve destek hizmeti sunmaktadır. Progress Software, 1989 yılından beri Türkiye`de hizmet vermektedir.

Progress Software is uygulamalarında uygulama geliştirmeyi, çalıştırmayı, entegrasyonu ve yönetimi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için yazılım tedarik eder.

Şirket, ürün ve hizmetleri direkt son kullanıcıya, OEM, distribütörler ve Uygulama Partnerleri(AP) yoluyla sağlamaktadır. Dünya çapında 2,000`i aşkın uygulama partneri ile; üretim, dağıtım, finans, zincir mağaza, sağlık sektörü ve diğer pek çok sektördeki ihtiyaçlarını konfigüre edilmiş 5000`i aşkın iş uygulaması sunmaktadır.

LinklerKaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.