Pwi Yılın Kadını

2008 Grammy Ödülleri

*Yılın Albümü: "River: The Joni Letter" -``Herbie Hanc``ock

PWI Yılın Çekişmesi

PWI Yılın Çekişmesi Ödülü, 1986'dan beri profesyonel güreş dergisi ''Pro Wrestling Illustrated'' tarafından verilmektedir. Yılın çekişmesi okuyucuların oylamaları ile belirlenmektedir.

The Neptunes

The Neptunes, Pharrell Williams ve Chad Hugo'nun oluşturduğu ABD'li prodüksiyon grubu. Grup, başarılı hip hop, pop ve R&B sanatçıların 1990'lardan beri prodüktörlüğünü üstlenmektedir.

Futbol Plus Dergisi Yılın Futbol Oscarları

Futbol Plus Dergisi Yılın Futbol Oscarları, Her yıl futbol sezonunun sonunda İstanbul'da yapılan futbol ödülleri törenidir. Biten sezonun Türkiye'de en başarılı performansı gösteren futbol dünyasının en başarılı kişilerine verilen ödüldür.

Trabzonspor Taraftar Ödülleri

Trabzonspor Taraftar Ödülleri 2007'den beri Trabzonspor taraftarlarının kurmuş olduğu en büyük oluşum olan ''bordomavi.net'' adlı taraftar sitesi tarafından yılın en iyilerine verilen ödül organizasyondur. Ödül sahipleri sezonun sona ermesiyle www.bordoma...

Yılın Futbolcusu

Yılın Futbolcusu şu anlamlara gelebilir:

Zaman Spor Ödülleri

Zaman Gazatesi Spor Ödülleri, kısaca Zaman Spor Ödülleri 1990 yılından itibaren aralıksız devam eden geleneksel yılın spor ödülleri. Geleneksel olarak Yılın Sporcusu Anketi'ni düzenleyen Gazete, o yılın parlak zaferlere imza atan sporcuları okurlarının oy...

Milliyet Spor Ödülleri

Milliyet Spor Ödülleri, her yıl Türk gazetesi ''Milliyet'' tarafından organize edilen ve bir önceki yılın Türkiye ve Dünya'daki en başarılı sporcu ve spor insanlarının halk oylaması ile belirlendiği ödüller.