Queens College

Queens

Queens, New York Şehri'nin 5 ilçesinden biri ve New York Eyaleti'nin bir bölgesidir.

Gülsün Sağlamer

Gülsün Sağlamer 1945 yılında Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Trabzon'da tamamladıktan sonra, 1962 yılında girdiği İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden 1967 yılında Y. Müh.

Lotto Sport Italia

Lotto, Performans ve günlük sportif giyimin İtalyan ismi, bu kulvarındaki koşusuna 1973 yılında, İtalya’nın Montebelluna kentinde başladı. Önce tenis ayakkabısı alanında uzmanlaştı. Ardından futbol, basketbol, voleybol, tekstil ve aksesuar ürünlerini de ü...

Raoul Walsh

''Raoul Walsh'' (''Albert Edward Walsh'')(d. 11 Mart 1887 New York – 31 Aralık 1980 Simi Valley, Kaliforniya) ABD'li sinema yönetmeni, aktör, yapımcı ve senarist.

Dina Meyer

Dina Meyer (d. 22 Aralık 1968, Queens, New York), ABD'li aktris. 9 yaşından 16 yaşına kadar modellik yapan Meyer, Ocak 1986 ile Mayıs 1987 arasında C.W. Post College'de eğitim gördü. 1997 yapımı bilimkurgu filmi olan ''Yıldız Gemisi Askerleri'' ile bilini...

Elif Çağlar-Muslu

Elif Çağlar Muslu (d. 15 Nisan 1980, İstanbul), Türk müzisyen, şarkıcı, besteci, söz yazarı ve prodüktör.

Eric Marcus

Eric Marcus (d. 12 Kasım 1958, New York Şehri), kurgusal olmayan eserler veren ABD'li yazar. Eserleri en çok LGBT temaları ile ilgilenir. Hakkında yazdığı diğer konuların arasında intihar ve, kendi anneannesinden esinlenmiş olarak, kötümserlik.

Bill Viola

Bill Viola (d. 25 Ocak 1951), ABD'li modern video artisti. Yeni medya alanında elektronik, ses ve görüntü teknolojisi eserleri ortaya koymuştur. Eserleri doğum, ölüm ve bilinç yönleri gibi temel insan deneyimleri arkasındaki fikirlere odaklanmaktadır.

Queens (anlam ayrımı)

Queens, New York Şehri'nin 5 ilçesinden biri ve New York Eyaleti'nin bir bölgesidir.