Red Sky Mourning

Sky

3I Sky Arrow

Sky Arrow 3I tarafından üretilen tandem arka pervaneli, büyük kanatlar ve karbonfiber hafif uçaktır.

Sky Airlines

Sky Airlines Antalya, Türkiye merkezli özel bir hava yolu şirketidir. Şu an için Türkiye, Avrupa ve Asya arasında charter uçuşlar yapmaktadır. 15 Ocak 2011 tarihinde tarifeli iç hat seferlerine başlamıştır. IOSA kalite ve güvenlik belgelerine sahiptir.

Vanilla Sky (anlam ayrımı)

* Vanilla Sky (film), Cameron Crowe'un yönettiği 2001 ABD yapımı sinema filmi.* Vanilla Sky (şarkı), Paul McCartney şarkısı. Filmde ve filmin soundtrack albümünde yer alıyor.

Velvet Sky

Velvet Sky Talia Madison Miss Talia Talia

Ekim Düşü

Ekim Düşü (Özgün adı: ''October Sky'') yönetmenliğini Joe Johnston'ın üstlendiği 1999 ABD yapımı biyografik film. Filmin başrollerini Jake Gyllenhaal, Chris Cooper ve Laura Dern paylaşmaktadır. Film bir madencinin oğlu olan Homer Hickam isimli bir gencin...

SKY Italia

Sky Italia, 1 Ağustos 2004 tarihinde Roma, İtalya'da kurulmuş dijital platformdur. Sahibi News Corporation'dur. 28 Haziran 2010 tarihinde logosunu değiştirmiştir. Yeni logosu Sky Digital'in logosunun bir benzeridir.

Sky Deutschland

Sky Deutschland, ilk Alman pay-TV şirketidir. Yayınlarını uydu üzerinden ve kablo şebekesi üzerinden iletir.

Sky TV

Sky TV, 1992 yılında kurulmuş, Şınlak Holding bünyesindeki, İzmir'den yayın yapan ilk yerel televizyon kanalı. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Sky Radyo) vardır. Sky TV, Teledünya (sadece İzmir'de) platformlarında bulunmaktadır. Sky TV,...