Reni Santoni

Yoni

Yoni (Sanskrit, f., योनि, yoni) vajina, rahim anlamına gelen bir Tantra kavramıdır ve fallus anlamına gelen lingamın tamamlayıcısıdır. Kutsal geçit, köken veya kutsal mabed anlamında da kullanılır. Bugün Neotantra'larda da kullanılmaktadır. Sözcük, bunlar...

Blackberry

BlackBerry, Kanadalı bir telekomünikasyon ve kablosuz cihaz üreticisidir. BlackBerry marka akıllı telefon ve tabletlerin üreticisi olan firmanın ana ofisi Ontario, Kanada'dadır.

Bogie

Bogie , demiryolu taşıtlarının bir bileşeni olmakla tekerleklerin hareketini sağlayan ve taşıtın geri kalan kısmını taşıyan bileşendir.

Challenger

Challenger şu anlamlara geliyor olabilir:

MPlayer

MPlayer, özgür ve açık kaynak bir ortam oynatıcısıdır. Çoklu ortam kullanmına destek veren yazılım Linux, Unix-benzeri, Windows ve Mac OS dahil olmak üzere birçok işletim sisteminde çalışabilmektedir.

Dr. Dolittle (film)

Dr. Dolittle 1998 yapımlı ailecek izlenebilecek türden bir komedi filmi.

Late Last Night (film)

Late Last Night, 1999 yapımlı TV için üretilmiş komedi filmidir.

Aksiyon filmler listesi

Bu kronolojik olarak on seneye ayrılmış aksiyon filmleri listesidir.

Kirli Adam

''Kirli Adam'' 1971 ABD yapımı polisiye gerilim filmidir. Özgün adı ''Dirty Harry'' olan bu kült film Türkiye'de sinemalarda "Kirli Adam" adıyla gösterilmiş, TRT Televizyonundaki bir gösteriminde ise "Korku Şehri" adı kullanılmıştır. Sinemalardaki gösteri...