Rich Devos

Vogue

Vogue, aşağıdaki anlamlara gelebilir:

Vorticella

Vorticella, 16 türü bilinen Protozoa cinsidir.

Beton

Beton çakıl, kum gibi "agrega" denilen maddelerin bir bağlayıcı madde ile birleştirilmesinden meydana gelen malzeme. Bağlayıcı madde de genellikle çimentodur. Mesela portland çimentolu betonda bağlayıcı, portland çimentosu ve su karışımıdır. Asfalt ve diğ...

Hertz

Frekans (sıklık) ölçübirimi. Kısaca Hz şeklinde gösterilir. İsmini Alman fizikçi Heinrich Rudolf Hertz'in soyadından alır.

Sertlik

Sertlik Sertlik, bir cismin, bir diğerinin batmasına gösterdiği direnç, mukavemetle ölçülür. Sertlik, bağlı bulunduğu şeye göre değişir; izafidir. Aşınma, korozyon, karıncalanma ve plastik deformasyonlara karşı koyacak şekilde, seçilmesi gereğinde en mühi...

Orlando Magic

NBA ligi takımlarından Orlando Magic Florida eyaletinin, Orlando şehrinde 1989 yılında kurulmuştur. Koçluğunu Stan Van Gundy'nin yaptığı takım maçlarını Amway Center da oynamaktadır.

1986 Fransa Bisiklet Turu

1986 Fransa Bisiklet Turu 1986 yılı 4 Temmuz-27 Temmuz tarihlerinde yapılan 73ncü Fransa Bisiklet Turu'dur. Tur Greg LeMond tarafından kazanıldı. Turu kazanan ilk ilk Amerikalı'ydı. Bu yıl ayrıca 7-Eleven Bisiklet takımı tur tarihine giriyordu.