Rider Pt. 2

Kısaca: Rider Pt. 2", ABD'li hip hop grubu G-Unit'in ikinci stüdyo albümü ''T.O.S: Terminate on Sight''tan çıkan ikinci teklidir. Artık bir G-Unit üyesi olmayan Young Buck da şarkıda yer aldı. G-Unit'in ''Elephants in the Sand'' adlı mixtape'inde de yer alan şarkının ritmi daha önce 40 Glocc'un "Where Them Hammerz At?" şarkısında kullanıldı. Şarkı, Fat Joe'ya atılmış bir diss'tir. 50 Cent, şarkının girişinde ve nakaratında Auto-Tune efektleri kullandı. ...devamı ☟

Rider Pt. 2
Rider Pt. 2

Rider Pt. 2", ABD'li hip hop grubu G-Unit'in ikinci stüdyo albümü Terminate on Sighttan çıkan ikinci teklidir. Artık bir G-Unit üyesi olmayan Young Buck da şarkıda yer aldı. G-Unit'in Elephants in the Sand adlı mixtape'inde de yer alan şarkının ritmi daha önce 40 Glocc'un "Where Them Hammerz At?" şarkısında kullanıldı. Şarkı, Fat Joe'ya atılmış bir diss'tir. 50 Cent, şarkının girişinde ve nakaratında Auto-Tune efektleri kullandı. Video Jessy Terrero yönetmenliğinde çekilen video klipte 50 Cent, Lloyd Banks ve Tony Yayo rol aldı.

Video

klip ilk kez BET'de programında 28 Mayıs 2008'de yayınlandı. Young Buck, video klipte rol almadı ve seslendirdiği bölüm parçadan çıkarıldı.

Listeler

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.