Rob Ashford

Exclusive

Exclusive, Amerikalı R&B şarkıcısı Chris Brown'un ikinci stüdyo albümü. Albümün 28 Ağustos 2007 tarihinde yayımlanması planlanırken, daha sonra 3 Ekim 2007'ye ertelenmiştir.

Majesty

Metal Force (önceleri Majesty) Almanya'dan bir Heavy Metal grubudur.==Biyografi==Grup, hem şarkı sözleri açısından hem de müzikleri açısından Manowar'dan etkilenmiştir, hatta başlarda Manowar'ın gitaristi olan Ross "The Boss" Friedman ikinci albümleri ola...

Mayan

MaYaN, Mark Jansen ve Frank Schiphorst tarafından 2010 yılında kurulan Hollandalı bir senfonik/progresif/death metal grubudur. İlk albümleri Quarterpast, 2011 yılının Mayıs ayında piyasaya sürüldü.

Merl

Merl, Buffy evreninde hayali bir karakterdir. Angel dizisindeki iblis karakteridir.

Rob

Atletizm

ATLETİZM Alm. Leichtathletik, Fr. Athlétisme, İng. Atletic. İnsanın tabii hareketlerinden olan koşu, atlama, atma ve yürüyüşe dayanan, fiziki performansı devam ettirme ve geliştirme gayesini güden beden çalışmalarının bütünü.

62. Tony Ödülleri

62. Tony Ödülleri 15 Haziran 2008, Pazar günü 2007-2008 sezonunda Broadway'de sahnelenen oyunlara verilecek ödüller. CBS tarafından yayınlanacak olan tören New York City Radio City Music Hall'da yapılacaktır.