Rock M��Zik

Colorado

Colorado

T.O.S: Terminate on Sight

gönye

Gönye Alm.Winkel(m), Fr. Equerre (f), İng. Set square. Kesişen iki düzlemin veya doğrunun meydana getirdiği dik açıyı kontrol etmeye ve dik açı çizmeye yarayan bir alet.Kağıt üzerinde bir doğruya dikme, dik açı ve paralel çizmeye yarayan maden, tahta veya...

Who Is Chris Rock?

MxPx

==Albumleri==*Panic - 2005 SideOneDummy Records The Darkest Places Young And Depressed Heard That Sound Cold Streets The Story Wrecking Hotel Rooms Late Again Kicking And Screaming Grey Skies Turn Blue Emotional Anarc...

Dwayne Johnson

The Rock

KRock FM

Rock FM, merkezi İstanbul'da olan ve Rock Müzik yayınlayan bir radyo kanalıdır. "Matrix FM" ismi ile rock müzik yayınlayarak yayına başlayan radyo istasyonu, 2003 yılı Mayıs ayında ismini "Rock FM" olarak değiştirmiştir.

Lou Reed

Lewis Allen "Lou" Reed (2 Mart, 1942 ABD) Amerikalı Rock and roll şarkıcısı ve güftecisi, Brooklyn doğumludur. Özellikle 1960`larda The Velvet Underground üyesiyken rock müziğine yeni ufuklar açmış ve bu türü derinden etkilemiştir.

Fiescher Buzulu

Fiescher Buzulu, İsviçre'nin Wallis Kantonu'nda Bern Alpleri'nin güney kanadında bir vadi buzulu. 16 km uzunluğu ile Alpler 'in en uzun ikinci buzuludur.