Rusla��T��Rma

Sukhoi PAK FA

Sukhoi PAK FA '' (Rusça: Перспективный авиационный комплекс фронтовой авиации, Perspektivny aviatsionny kompleks frontovoy aviatsii)'' Rusya Federasyonu Hava Kuvvetleri için Sukhoi tarafından geliştirilen 5.nesil savaş uçağıdır.

duyarlılık

Müttefik Tetkik Yönetimi

RM)

Rusya Süper Kupası

Rusya Süper Kupası ''(Rusca: Суперкубок России)'' yılda bir kez yapılan tek maçlık bir organizasyondur. Resmi adı, sponsorunun da adını taşıyan ''TransTeleCom Rusya Süper Kupası'' 'dır (Rusça: ТрансТелеКом Суперкубок России). Katılan iki takımdan biri Rus...

Rus (anlam ayrımı)

Rusya şu anlamlara gelebilir:

RM

mixtape'i olan Mono'yu çıkardı. Wale, Younha, Warren G, Gaeko, Krizz Kaliko, MFBTY, Fall Out Boy, Primary, ve Lil Nas X gibi sanatçılarla kayıt yaptı.

PFK Spartak Nalçik

PFK Spartak Nalçik (Rusça: Профессиональный футбольный клуб "Спартак" Нальчик) , merkezi Rusya'nın Nalçik kentinde bulunan bir Rus futbol kulübüdür. Takım 2006 yılından beri Rusya Premier Ligi'nde boy göstermektedir.

Samosdelka

Samosdelka (Rusça: Самосделка) güney Rusya'da (Astrahan'ın yaklaşık 40 km. güneybatısında) bulunan bir Hazar köyü.

Rostov

Rostov (Rusça: Ростов) Rusya'daki en eski ve turistik şehirlerden biridir. Yaroslavl Oblastı'da Nero Gölü'nün kıyısında bulunur. 2002 nüfus sayımına göre nüfusu 34 141'dir.

rusal