Süper Selami

Wigan

Wigan İngiltere'de törensel Greater Manchester Metropoliten Kontluğu içinde bulunan bir tek-seviyeli "Wigan Metropoliten Bölge" yerel idaresi altnda bulunan kentlerden biri olup bu yerel idarenin merkezinin bulunduğu kenttir. Bu kent tarihsel olarak Lan...

Aptitude

aptitude APT'ın kullanıcı arabirimidir. Yazılım paketlerini listelemeye, onları seçip kurmaya ve kaldırmaya yarar.

Denizlispor

Denizlispor Kulübü Denizli kökenli bir Türk futbol kulübüdür. Futbolun yanı sıra Voleybol, Basketbol, Masa tenisi, Satranç, Cimnastik branşlarında faaliyet göstermektedir. Maçlarını 15.000 seyirci kapasiteli Atatürk Stadyumu'nda oynamaktadır.

Denizli Spor Kulübü

Denizlispor , 1966 yılı Mayıs ayında Denizli ilinde kurulmuş olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübüdür. Renkleri yeşil-siyah olan kulübün futbol takımı, maçlarını 15.500 kişilik Denizli Atatürk Stadı'nda oynamaktadır.

Yakupköy, Merzifon

Yakupköy, Merzifon

Ahmet Kostarika

Ahmet Kostarika (gerçek adı Ahmet Turgutlu; 1927, İstanbul - 15 Haziran 1994; Sarıyer, İstanbul), Türk oyuncu. Asıl adı Ahmet Turgutlu'dur.

1970'lerin Türk filmleri

1970'li yıllarda Türkiye'de 2032 film çekilmiştir.

TGRT tarafından yayınlanan programların listesi

TGRT'de daha önce yayınlanmış olan televizyon programlarının bir listesidir.== Eskiden yayınlanmış programlar ===== Yerli Dizi ===* ''Acil Servis''* ''Gizli Dosyalar''* ''Gizli Dünyalar''* ''Kirve''* 1993: ''Merhamet''* 1993: ''Evlere Şenlik''* 1993: ''Se...

Cemal Selami

Cemal Selami (; d. 6 Ekim 1970 Kazablanka), Faslı eski millî futbolcu.