Sa��Akkanatl��Lar

Karadan havaya füzeler için NATO rapor isimleri listesi

SA serisi karadan havaya Sovyet füzeleri için NATO rapor isimleri

Tilbe Saran

Tilbe Saran Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı.

isa peygamber

Hıristiyanlığın kurucusu; daha önceki peygamberlerin, geleceğini haber verdikleri İsa'ya, «Tanrı tarafından gönderilen» anlamına «Mesih» de denir. Hıristiyanlar tarafından Tanrı'nın oğlu sayılan İsa, kendisine inanmayanların gözünde, herhangi bir Yahud...

İsa Mesih

İsa Mesih Hristiyanlar için, Tanrı'nın Oğlu, Tanrı ile insanlar arasında Aracı, Beklenen Mesih, Kurtarıcı, Rab, Tanrı ile aynı "öz"den olan, Güçlü Tanrı, bir insan, bir peygamber, bir kul, bir kral, Kutsal Üçlü Birlikteki kişilerden "Oğul"dur.Yahudiler iç...

Aksanat

Halil Akkanat

Halil Akkanat (d. 1966, Besni Adıyaman) akademisyen, hukuk profesörü, Türk-Alman Üniversitesi Vekil Rektörü ve Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kurucu Dekanı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Anabilim Dalında profesördür .

Sa

Naziler'in şiddet eylemleri, bu amaçla özel olarak oluşturulan örgütler tarafından yürütülmüştür. Bunlardan ilki olan "SA", (Sturmableitung, yani "Fırtına Birlikleri") 1920'de kurulmuş 1921'de yarı askeri bir nitelik kazanmıştı.

sa'

.sa

Suudi Arabistan'ın internet kod harfleri.

İsa Yusuf Alptekin

Türkistan devletinin genel sekreterlerinden. 1908’de Doğu Türkistan’ın Kaşgar vilâyetine bağlı Yenihisar kazasında doğdu. Memleketinde tahsilini tamamladıktan sonra 1947 yılında Doğu Türkistan Hükümeti Genel Sekreteri oldu.