Samet Hasan Y��Ld��Ran

Samet Hasan Yıldıran

Samet Hasan Yıldıran (d. 19 Eylül 1992, Ünye), kariyerini Ünyespor'da sürdürmekte olan Türk futbolcu.

Concha Valdés Miranda

Estoy buscando un hombre Doctor Concha Valdes Miranda interpreta sus canciones, (LD) KUBANEY MT 323 Concha Valdes Miranda: Erotismo y osadía, (LD) RODVEN

Sâmet

Samed (Arapça اَلصَّمَدْ (sˤamad)‎), Kur'an'da geçen Allah'ın 99 adından biridir.

Samet vurgun

Samed Vurgun (Azerbaycan alfabesi: Səməd Vurğun, Kiril: Сəмəд Вурғун; gerçek adı: Samed Yusif oğlu Vekilov (d. 21 Mart ya da 12 Mayıs 1906; Qazax — ö.

Samek

Samet Dinçer

Samet Dinçer (d. 8 Mart 1992, Konak, İzmir), Bucaspor'da oynayan Türk millî futbolcu.

Irakere

Irakere, Kübalı bir müzik grubu. Müzik Direktörü ve besteci Armando de Sequeira Romeu ve piyanist Chucho Valdés tarafından 1973'te Küba'da kuruldu. Albümleri "Irakere" ile 1980 yılında "En İyi Latin albümü" dalında Grammy Ödülü kazandılar.

Samed Hakan Kılıç

Samed Hakan Kılıç (28 Ocak 1996, Pontault-Combault), Fransız-Türk futbolcu. 2005 yılında Noisy-le-Grand altyapısında kariyerine başlayan Samed Hakan 2008

Samer el Nahhal

Samel el Nahhal 11 Temmuz 1975 tarihinde Espoo, Finlandiya`da doğmuştur. Lordi adındaki melodik Hard Rock grubunun basçısıdır. 2005 te Kalma nın yerini dolduran Samer el Nahhal sahnede OX ismini kullanmaktadır.

Ahmet Han Sultan

Ahmet Han Sultan Kırım Tatarı asıllı Sovyet savaş uçağı test pilotu, Sovyetler Birliği kahramanı. İsimi Amet-Han Soultan, Ahmet-Han Sultan, Amet-Han Sultan ve Sultan Amet-Han, biçiminde de söylenir.