Sancaktepe

Kısaca: Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. ...devamı ☟

Sancaktepe
Sancaktepe

Sancaktepe Haritasıİstanbul'un ilçeleri
İstanbul'un ilçeleri
Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 223,755'tir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 2 köy vardır. Ümraniye'ye bağlı Sarıgazi ve Yenidoğan ve Kartal'ın Samandıra beldelelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. Merkezi Sarıgazi olarak belirlenmiş olup, ilçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.

İlgili konular

i̇stanbul'un ilçeleri

misafir - 7 yıl önce
ilçemiz hayırlı ugurlu olsun www.sancaktepe.tv ekibi

misafir - 7 yıl önce
sancaktepe ile alakası yok bu haritanın izmittemi ilçe ii bak resimlere

misafir - 7 yıl önce
Toplumun yapısındaki, ihtiyaçlarındaki ve eğilimlerindeki değişimi dikkatle takip eden ve hizmetlerini toplumun ihtiyaçlarına göre biçimlendiren Türk Kızılayı stratejik planlarını bu doğrultuda geliştirerek, hedeflerine ulaşmak için hızla yol alıyor.. ilk olarak 17.04.2007 tarihinde Genel Başkan Sn.Tekin KÜÇÜKALİ liderliğinde Türk Kızılayı Yönetim Kurulu'nun 13 sayılı kararlarıyla start alan Stratejik planlama sürecinde; Türk Kızılayı'nın 140 yıllık tarihi, kurumun, ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu güncel durum, Kızılay çalışanlarının, Kızılay paydaşlarının ve Kızılay�ın asıl sahibi olan Türkiye Halkının katılımıyla aynı günlerde değerlendirildi. Bu yapılaşmanın Sancaktepedeki önderi ve Sancaktarı Türk Kızılayı Sancaktepe Şube Başkanı Sayın Cihan YALÇIN Yaptığı birbirinden üstün ve nitelikli çalışmalara bir yenisini daha katarak Eski samandıra belediyesinin karşısında 23-24-25 tarihleri ve 12:00 - 17:00 Saatleri arasında KAN BAĞIŞI KAMPANYASI Düzenlemektedir.TÜM HALKIMIZ KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZA DAVETLİDİR.

misafir - 7 yıl önce
yenidoganımızın bir tepesi var ama orada hala bir şeyler yapılmadı ilgililere duyurulur ama seyir tepesi olarak cık güzeldir bölgemizde böyle yakın yüksek yer yok manzarası güzeldir

misafir - 7 yıl önce
sancaktep beltesi ördekmevkisi hizmetten geri kaliyor bunun için ilgilere duyuru

misafir - 7 yıl önce
SANCAK TEPENİN EN ÖNEMLİ PROBLEMİ İLÇENİN KAMYON GİRİŞ VE ÇIKIŞLARI DENETLENMİYOR VE İNANILMAZ BİR YOĞUNLUK YAŞANIYOR

Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.