Sandra šarić

Derailed

Derailed'', 2005 yılı yapımı, gerilim / drama tarzı bir Amerikan filmi. James Siegel'ın Derailed adlı romanından esinlenerek Stuart Beattie tarafından senaryolaştırılmış. Filmin yönetmeni Mikael Hí¥fström. Oyuncular; Clive Owen, Jennifer Aniston ve Vincen...

Sleeper

Sleeper, Buffy The Vampire Slayer ın 7. sezon 8. bölümüdür. First, Spike'a görünmektedir ve ona insanları öldürtüp bir evin bodrumuna gömdürür.

Speed

Hız Tuzağı (Özgün adı: Speed), Graham Yost tarafından yazılan ve Jan de Bont'un yönettiği 1994 yapımı bir aksiyon filmi. Filmde Keanu Reeves, Dennis Hopper ve Sandra Bullock gibi yıldızlar yer almıştır.

Spiritualized

Spiritualized, Rugby, İngiltere'de Spacemen 3 adlı grubun dağılmasıyla oluşan İngiliz space rock müzik grubu. Grubun lideri Jason Pierce, tüm albümlerdeki şarkıların yazarı ve bestecisidir.

Vaccinium

''Vaccinium'', fundagiller (Ericaceae) familyasından bitki cinsi. Türleri Türkçede "yaban mersini" adıyla bilniir. Meyveleri yenir ve genelde asitli topraklarda yetişir.

Vespa

→ Biyolojideki Vespa böcek cinsi için bakınız eşek arısı.

Kavramsal sanat

Kavramsal sanat terimi, 1960'larda artık kendilerini alışılageldik sanat eseri biçiminde göstermeyen sanat eserleri için kullanılmaya başlanmıştır. ''Fikir sanatı'' olarak da geçer. Kavramsal sanatçılar, bir resim veya heykel yapmak üzere yola koyulup bu...

Sandra

Sandra Ann Lauer, sahne adıyla sadece Sandra, (d. 18 Mayıs 1962) Alman pop şarkıcısı.

Victoria's Secret

Victoria’s Secret ABD'li bir moda şirketi, perakendeci Limited Brands'ın bir parçasıdır. Ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları gibi ve aynı zamanda güzellik ürünleri satışı vardır.

Burcu Sallakoğlu

Burcu Sallakoğlu, Türk tekvandocu.