Say It Isn`t So

Istanbul Not Constantinople

Istanbul Not Constantinople (Constantinople değil İstanbul) Jimmy Kennedy ve Nat Simon tarafından yazılan şarkı. The Four Lads adlı müzik gurubu tarafından 1953 de seslendirildi.

Nikaragua İşaret Dili

Nikaragua işaret dili (veya ISN, Idioma de Señas de Nicaragua veyaIdioma de Signos Nicaragüense) 1970'ler ve 1980'lerde Nikaragua'nın batısındaki okullarda sağır çocuklar tarafından kendiliğinden gelişmiş olan bir işaret dilidir.

Kabraxis

Diablo: Siyah Yol kitabında, insanları iyileştirerek veya onlara istediklerini (para, yetenek) vererek, kendisine inanmalarını sağlayan sahte tanrı, iblis. Kendisine bir kilise kurar, yüksek rütbeli bir rahibi ayartarak kendisinin bir peygamber olarak tan...

Stir Me Up

Stir Me Up.Hadise olarak bilinen Hadise Açıkgöz adlı Türk asıllı Belçika`lı sanatçının Avrupa listelerine giren şarkısının adıdır. Şarkıya bir de klip çekilmiştir.

The Parking Ticket (Vampir Avcısı Buffy)

"Once More, With Feeling" adlı Buffy The Vampire Slayer bölümünde, kendisine park cezası yazan trafik polisine mazeretlerini sıraladığı ve sadece fakir bir kızdan başka biri olmadığını belirttiği, çok kısa bir şarkıdır. Sözleri:

Elvis Presley şarkıları

Elvis Presley`in 1953 yılından 1977 yılına kadar yapmış olduğu tüm şarkıların listesi:

Stockard Channing

Biyografi bilgi kutusu

Happy To Be

''Happy To Be'' Demis Roussos'un 1976 tarihli müzik albümünün adıdır. Albümün toplam süresi 34:01 dakikadır.